Trimis pergalėmis Lenkijos pusfinalį pradėjęs Sopoto "Prokom Trefl" ketvirtajame mače suklupo. Sekmadienį tris lietuvius turinti "Prokom Trefl" Zgorzelače 80:88 (21:24, 27:18, 15:25, 17:21) nusileido vietos "Turow".

Serijoje iki keturių pergalių Sopoto klubas pirmauja 3-1.

Po dviejų kėlinių "Prokom Trefl" pirmavo 48:42. Tačiau po didžiosios pertraukos iniciatyvą perėmė šeimininkai, persvėrę rezultatą ir išlaikę pranašumą iki finalinės sirenos.

Tarp lietuvių rezultatyviausias "Prokom Trefl" gretose buvo Tomas Pačėsas. Jis per 33 minutes pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/3 tritaškių, 0/2 baudos metimų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tomas Masiulis (3/4 baudų metimų) ir Darius Maskoliūnas (1/3 tritaškių) pelnė po 3 taškus. Pirmasis per 13 minučių kartą atkovojo atšokusį kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą, o D.Maskoliūnas, žaidęs 16 minučių, sugriebė viena atšokusį kamuolį.

Sopoto klubui 18 taškų pelnė Goranas Jagodnikas.

Nugalėtojams 26 taškus surinko Lietuvos pilietybę turintis amerikietis Chrisas Youngas (11/13 dvitaškių, 8 atkovoti kamuoliai). 22 taškus pridėjo Yannas Mollinari (9 rezultatyvūs perdavimai).

Penktasis šios poros susitikimas bus žaidžiamas Sopote gegužės 5 dieną (ketvirtadienį). Tuo tarpu trečiadienį penktąjį kartą susitiks Vloclaveko "Anwil" ir Varšuvos "Polonia Warbud". Serijoje 3-1 pirmauja "Anwil".