Greitu tempu rungtynes pradėjusi Toronto „Raptors“ ekipa nepriminė Rytų konferencijos autsaiderės ir iškovojo trečiąją pergalę šį sezoną. Sekmadienio vakarą Lietuvos laiku „Raptors“ namie 92:83 (32:17, 20:19, 18:25, 22:22) įveikė Indianos „Pacers“ klubą.

Pirmąjį kėlinį 15 taškų skirtumu laimėję šeimininkai nesustojo ir toliau – antrąjį ketvirtį „Raptors“ pradėjo spurtu 14:2 ir atitrūko triuškinančiu 27 taškų skirtumu – 46:19.

Sėkmingu žaidimu žiūrovus džiugino šių metų pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas italas Andrea Bargnani. Nuo suolelio pakilęs puolėjas pataikė du tritaškius ir iš viso pelnė 14 taškų. Bargnani buvo vienas antrojo kėlinio spurto iniciatorių.

Nepaisant triuškinančio skirtumo, „Pacers“ nepalūžo ir antrąjį kėlinį pradėjo spurtu 12:1. Po sėkmingai sužaistos atkarpos svečiai priartėjo iki 4 taškų (49:53), tačiau į tai „Raptors“ atsakė atkarpa 17:4 ir įtvirtino savo pergalę.

Indianos komandai Šarūnas Jasikevičius per 24 minutes pelnė 1 tašką (0/3 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 1/1 baudos). Galimybę pasižymėti nuo baudos metimo linijos lietuvis gavo po varžovo techninės pražangos. Gynėjas taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 ir prarado 2 kamuolius.

„Raptors“: Chrisas Boshas 17 taškų (11 atk. kam.), Andrea Bargnani 14, Jose Manuelis Calderonas ir Jorge Garbajosa po 13, Joey Grahamas 12 (8 atk. kam.).

„Pacers“: Danny Grangeris ir Stephenas Jacksonas po 18, Jamaalas Tinsley (7 kld.) ir Jermaine'as O'Nealas (11 atk. kam.) po 15, Alas Harringtonas 11 (14 atk. kam.).