Carmelo Anthony pelnė 33 taškus ir atvedė Denverio „Nuggets“ į dar vieną pergalę. Praėjusią naktį namie „Nuggets“ 103:88 (28:17, 24:32, 35:21, 16:18) įveikė Los Andželo „Clippers“ krepšininkus ir laimėjo penktąkart paeiliui.

„Nuggets“ ekipa atsirevanšavo varžovams už nesėkmių seriją. Pernai jau pirmajame atkrintamųjų varžybų etape „Clippers“ eliminavo Denverio komandą iš tolimesnės kovos, laimėdama seriją 4-1. Maža to, „Nuggets“ pralaimėjo ir pirmąsias šio sezono tarpusavio rungtynes. Anthony buvo išvytas iš aikštės, o „Clippers“ laimėjo po atkaklios kovos 96:95.

Nesėkmingai dvikovos pradžioje krepšį atakavusi Los Andželo ekipa leido varžovams staiga atitrūkti į priekį. Antrojo kėlinio pradžioje „Nuggets“ persvara siekė 15 taškų – 36:21.

Vis dėlto palaužti svečiai nesijautė – po laimėtos atkarpos 13:2 „Clippers“ sumažino skirtumą. Žaisdami be Chriso Kamano, kuris patyrė čiurnos traumą prieš tai vykusiose rungtynėse, svečiai neteko ir įžaidėjo Samo Cassello. Trečiojo kėlinio pradžioje čiurną pasitempęs gynėjas į aikštę negrįžo, o 13:4 spurtavę šeimininkai atitrūko 87:70 ir iškovojo pergalę.

Į aikštę paskutinėms 29 sekundėms išleistas lietuvis Linas Kleiza prie „Nuggets“ pergalės prisidėjo vienu taikliu dvitaškiu ir daugiau nepasižymėjo.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 33 taškai, J.R.Smithas 23, Joe Smithas 15, Andre Milleris 14 (10 rez. perd.).

„Clippers“: Corey Maggette 22 (12 atk. kam.), Eltonas Brandas 16 (9 atk. kam.), Cuttino Mobley 13 (8 atk. kam.), Timas Thomasas 11.