Baigėsi Lietuvos krepšinio veteranų "60+" amžiaus grupės varžybos. Savaitgalį Kaune vykusiame finalinio ketverto turnyre triumfavo Kauno "Žalgiriečių veteranų" komanda.

Pusfinalyje "Žalgiriečiai veteranai" 100:45 laimėjo prieš Panevėžio "EL Eko – Sport".

"Žalgiriečiams veteranams": J.Malašinskas 20, V.Linonis 18, V.Majauskas 14.

"EL Eko – Sport": J.Maršalka 12, A.Klimavičius 11, A.Bagdonavičius 10, A.Kadžiulis 10.

Kitame pusfinalyje Vilniaus "Vilnius 60" 69:61 laimėjo prieš Klaipėdos "Neptūniečių" veteranų komandą.

"Vilniui 60": J.Rimkus 19, J.Kaziūnas 10, R.Vaišnoras 10.

"Neptūniečiams": A.Riauka 23, A.Kulertas 23.

Per rungtynes dėl trečiosios vietos susitiko pusfinalyje pralaimėjusios komandos – Klaipėdos "Neptūniečiai" ir Panevėžio "EL Eko – Sport". Perglę 64:50 iškovojo klaipėdiečiai.

"Neptūniečiams": A.Riauka 32, A.Kulertas 12.

"EL Eko – Sport": A.Kadžiulis 14, J.Maršalka 13, A.Bagdonavičius 11.

Finale susitiko Kauno "Žalgiriečiai veteranai" ir Vilniaus "Vilnius 60" senjorai. Pergalę, po atkaklios kovos 59:49 iškovojo kauniečiai.

"Žalgiriečiams veteranams": A.Čupkovas 14, J.Malašinskas 11, G.Budnikas 9.

"Vilniui 60": J.Rimkus 18, R.Vaišnoras 15, J.Kaziūnas 10.

Taip pat buvo pagerbti ir keli žaidėjai. Už grįžimą į krepšinį buvo apdovanotas Henrikas Petrauskas ("Vilnius 60"), o vyriausiu turnyro žaidėju pripažintas 68-erių metų Vytas Knašys ("Vilnius 60"). Lietuvos krepšinio federacijos įsteigtais prizais apdovanoti ir prie turnyro organizavimo prisidėję Rimgaudas Žalys ("Žalgiriečiai veteranai") ir Irvis Blažys ("Vilnius 60").

2005-05-02 19:50
vo, i toki Cupkova paziurejus, nepagalvotum, kad jis finale (kad ir veteranu..) butu rezultatyviausias nugaletoju zaidejas ;)