Dar vieną pralaimėjimą Italijos antrojoje lygoje patyrė Mindaugo Katelyno klubas. Pirmadienį išvykoje Monferačio „Junior Cavase“ nusileido „Agricola Gloria MCT“ ekipai 73:76 (21:19, 23:17, 13:21, 16:19).

Paskutinę minutę rezultatas dar buvo lygus 71:71, tačiau tuomet Katelyno ekipa praleido 5 taškus be atsako: po varžovų dvitaškio suklydo „Junior Cavase“ gynėjas Cameronas Bennermanas. Dar vieną tašką bauda pelnę šeimininkai po antro netaiklaus metimo atkovojo kamuolį puolant ir realizavo dar dvi baudas. Per likusį laiką pavyti varžovų svečiams nebebuvo įmanoma.

Katelynas nė minutės nesiilsėjo ir pelnė 14 taškų (7/9 dvitaškių). Puolėjas iš Lietuvos atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet 2 kartus suklydo.

Per 10 rungtynių 4 kartus laimėjusi Katelyno komanda tarp 16 Italijos antrosios lygos klubų dalijasi 8-12 vietomis.

Ka reishkia "pagaliau"? Katelynas pastoviai taip varo ir dar geriau...