Nors žaidė 22 minutes, į krepšį Kieža metė vos du kartus. Abu sykius netaikliai.
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Balkanų krepšinio lygoje nesėkmę patyrė Prištinos „Sigal“ (6-4) ekipa su Aurimu Kieža. Kosovo krepšininkai Bulgarijoje 77:85 (13:26, 15:14, 22:25, 27:20) pralaimėjo Botevgrado „BC Balkan“ (4-5) komandai.

Puolėjas iš Lietuvos ant parketo praleido 22 min., tačiau taškų nepelnė. Jis nepataikė abiejų mestų dvitaškių, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kamuolį perėmė ir blokavo 1 varžovo metimą. Kieža surinko 5 naudingumo balus.

Tarp devynių čempionate rungtyniaujančių komandų „Sigal“ užima 4-ąją vietą.