Šeštą pergalę iš tiek pat galimų NCAA pirmenybėse šventė Antano Kavaliausko „Texas A&M Aggies” ekipa, 75:35 sutriuškinusi „Arkansas-LRock Trojans“.

Lietuvis mačą pradėjo starto penkete ir per 31 minutę pelnė 13 taškų (6/7 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Penktąkart per šešerias rungtynes laimėjo Donato Račkausko „Southern Methodist Mustangs“, 76:54 nugalėję „Paul Quinn“ universitetą. Nugalėtojams Račkauskas per 22 minutes pelnė 11 taškų (2/6 dvit., 0/1 trit., 7/8 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Be pralaimėjimų žygiuoja „Missouri Tigers“, kuriai atstovauja Vaidotas Volkus. „Tigers“ 98:77 įveikė „Coppin State Eagles“ ir iškovojo septintą pergalę iš eilės, o Volkus per 7 minutes pelnė 6 taškus (2/4 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, blokavo metimą ir kartą prasižengė.

Ketvirtą pergalę šeštose rungtynėse iškovojo tris lietuvius turintis „American Eagles“ universitetas, 59:46 nugalėjęs „Mt. St. Mary‘s Mountaineers“.

Rezultatyviausias iš lietuvių buvo dvikovą starto penkete pradėjęs įžaidėjas Linas Lekavičius. Per 20 minučių jis pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius, bet 4 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Centras“ Paulius Joneliūnas rungtynes taip pat pradėjo starto penketuke ir per 20 minučių pelnė 5 taškus (2/2 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart prasižengė ir net 6 kartus suklydo.

Arvydas Eitutavičius per 19 minučių taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dukart suklydo.

Ketvirtą kartą septintose rungtynėse laimėjo „Charleston Southern Buccaneers“, 87:46 nepalikę vilčių „Coker Cobras“. Nugalėtojams Giedrius Knyšas per 26 minutes pelnė 5 taškus (2/5 dvit., 0/1 trit., 1/3 baudų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, dukart prasižengė.

Pirmąkart šį sezoną laimėjo „Austin Peay Governors“, 79:64 nugalėję „TN Wesleyan Bulldogs“. Nugalėtojams Tomas Janušauskas per 8 minutes pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą ir kartą suklydo.

Dviejų „lietuviškų“ klubų dvikovoje triumfavo Evaldo Baniulio „South Carolina Gamecocks“, 74:59 nugalėjęs Vytauto Valiulio „Citadel Bulldogs“.

Valiulis per 28 minutes pelnė 6 taškus (3/7 dvit., 0/2 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir prarado po kamuolį bei triskart prasižengė.

Valiulis rungtyniavo vos vieną minutę ir nėkart nemetė į krepšį, atkovojo kamuolį, kartą suklydo.

Kitoje lietuvių akistatoje Arvydo Lidžiaus „St. Joseph‘s Hawks“ 55:39 įveikė Valdo Siručio „Boston University Terriers“. Abu lietuviai tebuvo statistai.

Lidžius per 4 minutes pasižymėjo tik tuo, kad prasižengė, o Sirutis per 6 minutes prametė 2 dvitaškius, atkovojo 2 kamuolius ir kartą prasižengė.