Artūras Jomantas sužaidė rezultatyviausias rungtynes šį sezoną. Pelnęs 8 taškus iš eilės Vilniaus „Lietuvos ryto“ naujokas iniciavo savo komandos spurtą ir vilniečiai ULEB taurės turnyre šventė ketvirtąją pergalę.

Jomantas pelnė 18 taškų, o Joao Paolo Batista surinko 21. Jų vedami vilniečiai antradienį Graikijoje 102:76 (23:18, 23:21, 29:21, 25:16) sutriuškino Atėnų AEK krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo vilniečiai, kurie sužaidus 7 minutes buvo priekyje 9 taškų skirtumu (18:9), o antrojo ketvirčio viduryje jų pranašumas siekė jau 15 taškų (39:24).

27-ąją rungtynių minutę iš solidaus „Lietuvos ryto“ pranašumo liko tik 2 taškai (60:58), tačiau tada lyderio vaidmens ėmėsi Jomantas. Puolėjas pelnė 8 taškus iš eilės ir vilniečiai laimėjo atkarpą 10:0.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Jomantas įmetė dar vieną dvitaškį, o ketvirtį dėjimu į krepšį baigęs Andre Emmettas padidino svečių pranašumą iki 17 taškų ribos (77:60). Ketvirtajame kėlinyje vilniečių pranašumas jau nebekėlė abejonės.

Šiose rungtynėse sostinės klubas turėjo verstis be traumuotų Marijono Petravičiaus ir Matthew Nielseno.

„Lietuvos rytas“: Joao Paolo Batista 21 taškas, Artūras Jomantas 18 (20 minučių, 8/9 dvitaškių), Andre Emmettas 14, Robertas Štelmaheris 10, Andrius Šležas ir Janis Blūmas po 9.

AEK: Ioannis Gagaloudesas 19 taškų, Nestoras Kommatosas 13.

Po pergalės vilniečiai vėl tapo vienvaldžiais A grupės lyderiais. Po penkerių susitikimų „Lietuvos rytas“ savo sąskaitoje turi keturias pergales. Prieš tai kartu su vilniečiais lyderio pozicija besidalinusi Nansi „SLUC Basket“ ekipa antradienį 82:93 nusileido Vršaco „Hemofarm“ ekipai. Abu klubai dalijasi antrąja vieta A grupėje, laimėję po tris kartus.

cactus jack
.
2010-11-11
Gabana
Joooooooooo
2008-03-04
Mldc, RYTAS, su pergale ! taip ir toliau !
2006-11-29
Na va, gal turesime kazka panasaus i R.Siskauska:)
2006-11-29
Maladec jomantas,taup ir toliau!
2006-11-29
Europos turnyruose tikrai galetu rungtyniauti daugiau lietuvos komandu. Gal automatiskai ir biudzetas tu klubu del to butu didesnis. Siauliai europoje nesuzaidzia nes pritruksta sportines sekmes ir plius nera iprate prie skirtingo teisejavimo.
2006-11-29
+1
Šeštadienį lauksime gražios kovos ir Ryto pergalės !
2006-11-29
+1
:O Gerai cia :)
2006-11-29
Netikiu, kad jei Zalgiris savaitgali gaus, trauksis Bagis. O idomiausia butu, jei i Zalgiri atvyktu Machoricius. :)
2006-11-29
+1
As taip pat noreciau, kad ir Neptunas zaistu ULEB ir Siauliai, bet taip nusisneketi kaip [SaRaS] - niekada.
2006-11-29
-3
Sagadinas - saunuolis. Leido visiems norejusiems pasireiksti ir ne veltui Jomantas atsiskleide. Pradzioje dar tylejo kokias 5 min, o veliau buvo nesulaikomas. Saunuoliai vyrai, kad nepasimeta, kai pasidaro karsta, o tik dar labiau susiima.
TO: GUARD
Neskubek daryt isvadu, sulauk sestadienio. Dar paziuresim kam su kuo bus formalumas
2006-11-29
graikam ulebas neveza net nesugeba transliuoti :)
2006-11-28
+1
ir neptunas galetu ULEB taurej zaisti.... :D rytui labiau pasipriesino nei graikai