Šarūnas Jasikevičius pelnė 17 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o jo Indianos „Pacers“ (8-7) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse išvykoje 105:97 palaužė Portlendo „Trail Blazers“ (6-10).

Prasidėjus paskutiniam kėliniui rezultatas buvo lygus (75:75), tačiau „Pacers“ dukart iš eilės pelnė po dvitaškį su pražanga ir pradėjo tolti nuo varžovų. Po Jasikevičiaus tritaškio iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes skirtumas pasiekė 11 taškų (97:86) ir Portlendo krepšininkai nebepriartėjo.

Jasikevičius iš viso aikštėje praleido 31 minutę ir pelnė 17 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 5/5 baudų), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, triskart suklydo ir dukart prasižengė.

„Pacers“: Danny Grangeris 21 taškas, Jermaine‘as O‘Nealas 20 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 5 blk.), Alas Harringtonas ir Šarūnas Jasikevičius po 17, Stephenas Jacksonas 15.

„Trail Blazers“: Zachas Randolphas 30 (11 atk. kam.), Jarrettas Jackas 21, Travisas Outlaw ir Juanas Dixonas po 12.

nesupratau ?nuo kada jaska senis paliko! tegu tik kiti seniai nba taip pavaro.