Įspūdingą pralaimėjimą seriją Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nutraukė Memfio „Grizzlies“ (4-10) ekipa. Šiąnakt „Grizzlies“ krepšininkai išvykoje 108:96 įveikė vietos „Nuggets“ (8-5) ir pirmąkart po devynerių metų bei 17 pralaimėjimų iš eilės iškovojo pergalę Denveryje.

„Mums ne itin sekdavosi šiame mieste, – po mačo kalbėjo nugalėtojų treneris Mike‘as Fratello. – Tačiau prieš rungtynes labai puikiai jautėmės“.

Ketvirtame kėlinyje „Nuggets“ daugiau nei 5 minutes nepataikė nė vieno metimo „iš žaidimo“ ir svečiai susikrovė dviženklę persvarą, kurią išsaugojo iki mačo pabaigos.

Vos tris minutes žaidęs „Nuggets“ puolėjas Linas Kleiza taškų nepelnė, pramesdamas vienintelį dvitaškį. Jis taip pat po kartą suklydo ir prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 37 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Marcusas Camby 14 (10 atk. kam.), Eduardo Najera ir Yakhouba Diawara po 13.

„Grizzlies“: Hakimas Warrickas 25, Chucky Atkinsas 22, Lawrence’as Robertsas 16, Mike’as Milleris 13 (14 rez. perd.), Dahntay Jonesas 10.