Lietuvos krepšinio federacijos vykdomasis komitetas patvirtino Lietuvos krepšinio federacijos įstatų keitimo ir naujos įstatų redakcijos parengimo darbo grupės, sudarytos iš 7 asmenų, sudarymui.

Grupės vadovu patvirtintas LKF VK narys Vydas Gedvilas, nariais patvirtinti LKF prezidentas Vladas Garastas, LKF VK nariai Ramūnas Šalūga, Kęstutis Pilipauskas, Mindaugas Balčiūnas, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rėmimo fondo direktorius Algimantas Pavilonis ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės teisininkė Kornelija Tiesnesytė.

Lietuvos krepšinio federacijos vykdomasis komitetas taip pat patvirtino Lietuvos krepšinio federacijos taurės varžybų nuostatų pakeitimą dėl krepšininkų užsieniečių skaičiaus komandose, dalyvaujančiose LKF taurės varžybose. Nuo IV-ojo LKF taurės varžybų etapo komanda galės registruoti ne daugiau, kaip 5 žaidėjus užsieniečius.

Posėdyje buvo nuspręsta vykdyti Lietuvos vyrų ir moterų krepšinio rinktinių rėmimo fondų finansinės veiklos auditą. Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rėmimo fonde nutarta vykdyti 3 paskutiniųjų metų finansinės veiklos auditą, o Moterų krepšinio rinktinės rėmimo fonde vykdyti finansinės veiklos nuo fondo įsteigimo pradžios auditą.

Lietuvos krepšinio federacijos vykdomasis komitetas atidėjo Lietuvos moterų ir vyrų krepšinio rinktinių rėmimo fondų redaguotų įstatų svarstymą iki artimiausio LKF VK posėdžio, įpareigodama Vydo Gedvilo vadovaujamą LKF įstatų keitimo ir naujos įstatų redakcijos parengimo darbo grupę paruošti tiek Lietuvos krepšinio federacijos įstatų projektą, tiek ir fondų įstatų projektą, pateikiant LKF vykdomajam komitetui rekomendacijas dėl fondų juridinių statusų.

LKF VK posėdyje buvo nutarta, kad iki LVKRRF redaguotų įstatų patvirtinimo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rėmimo fondą LKF vykdomajame komitete toliau atstovaus Vytautas Junevičius.

Lietuvos krepšinio federacijos vykdomojo komiteto nariai nutarė, diskvalifikuoti Vilniaus „Akademijos-MRU“ krepšininką Janą Jurgo iš Lietuvos krepšinio federacijos taurės 2006/2007 metų sezono varžybų bei sąlyginai diskvalifikuoti Jurgo dviems krepšinio sezonams (2006/2007 ir 2007/2008 m.) visose Lietuvoje vykstančiose oficialiose krepšinio varžybose. LKF VK pritarė Vilniaus krepšinio sąjungos sprendimui trims metams diskvalifikuoti Jurgo iš Vilniaus miesto „Sostinės“ taurės varžybų.

Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (4)
vap
Prie ko čia VKML teisėją? Jis teisėjas dirbantis Vilniuje. Ne tik VKML, bet ir kitose lygose.
2006-11-29
-1
Atsakyti
Aj tai cia toks pat variantas kaip pries kelis metus ruselis Alijevas buvo pasielges. Nu tai tada ok zmogus pailses pora metu nuo krepsinio. Va futbole Lekeviciaus tai tiek nediskvalifikuoja.
2006-11-29
+1
Atsakyti
Nukautavo VMKL teisėją per rungtynes :) smogė į veidą iš kumščio, o ligoninei teisėjui diagnozuotas smegenų sukretimas.
2006-11-29
+1
Atsakyti
Ka tas Janas Jurgo prisidirbo kad iki 3 metu nori diskvalifikuot is bet kokiu krepsinio varzybu?
2006-11-29
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 4

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.