Trečiąją pergalę moterų Eurolygos turnyre iškovojo Vilniaus TEO krepšininkės. Jos namie po atkaklios kovos 75:72 (26:17, 16:15, 17:19, 16:21) palaužė Krokuvos „Wisla Can-Pack" komandą ir įsitvirtino trečioje A grupės vietoje.

Sėkmingiau rungtynes pradėjusios vilnietės įpusėjus pirmajam ketvirčiui spurtavo 11:0. Po tritaškį įmetė Katie Douglas, Aušra Bimbaitė ir Rima Valentienė, du taškus pelnė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė, o aikštės šeimininkės įgijo 14 taškų pranašumą (22:8).

Antrajame ketvirtyje Lietuvos čempionės nemažino žaidimo spartos ir po airės Niamh Dwyer tritaškio įgijo didžiausią mače – 17 taškų persvarą (40:23).

Tačiau prieš didžiąją pertrauką lenkaitės surengė keletą iš eilės sėkmingų atakų ir laimėjusios atkarpą 9:0 sušvelnino rezultatą iki 8 taškų (32:40).

Po didžiosios pertraukos viešnios galutinai perėmė iniciatyvą ir po truputį ėmė mažinti TEO ekipos pranašumą. Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus žaisti 4 minutes TEO persvara sumenko iki 7 (48:41) taškų, o kėlinio pabaigoje „Wisla Can-Pack" deficitas siekė vos 4 taškus (47:51).

Per paskutiniąsias dešimt mačo minučių aikštės šeimininkės stengėsi atsilaikyti prieš įnirtingai krepšį atakavusias lenkaites, tačiau persverti rezultato joms vis nesisekė. Vis dėlto iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 su puse minutės Dorota Gburczyk dvitaškiu persvėrė rezultatą (68:67), tačiau vilnietes išgelbė tiksliau sužaista mačo pabaiga.

Prie baudų metimo linijos stojusių Jelenos Leučenkos ir Bimbaitės rankos nesudrebėjo ir TEO šventė trečiąją pergalę.

Rezultatyviausiai TEO ekipoje žaidė 15 taškų pelniusi Sandra Valužytė. Katie Douglas surinko 13 (7 rez. perd.), Ebony Hoffman ir Aušra Bimbaitė įmetė po 11 taškų.