Atėnų „Panathinaikos“ ekipa iškovojo šeštąją pergalę Eurolygoje, svečiuose tik po atkaklios kovos palaužusi trečiąją nesėkmę patyrusią Belgrado „Partizan“ komandą 73:65 (19:16, 11:18, 21:15, 22:16).

Po Barselonos „Winterthur“ pralaimėjimo „Panathinaikos“ tapo vienintele komanda, Eurolygoje dar nepatyrusia nesėkmės kartėlio.

36 susitikimo minutę Sani Bečirovičius taikliais baudų metimais persvėrė rezultatą (62:61), o jau kitą minutę Mike'as Batiste'as pataikė iš toli ir „Panathinaikos“ atitrūko 4 taškais (65:61).

Taiklūs „Panathinaikos“ baudų metimai paskutinėmis dvikovos minutėmis serbams neleido priartėti ir pastarieji turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

„Partizan“ absoliutiems B grupės lyderiams visų rungtynių metu kvėpavo į nugarą, o „Panathinaikos“ atitrūko tik susitikimo pabaigoje.

Robertas Javtokas prie Atėnų klubo pergalės prisidėjo kukliai – dvyliktąją susitikimo minutę lietuvis įėjo į aikštelę, pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 baudos), perėmė vieną kamuolį ir išprovokavo 2 varžovų pražangas. Jau po dviejų minučų jis sėdo ant atsarginių žaidėjų suoliuko ir nuo jo daugiau nebepakilo.

Ramūnas Šiškauskas komandai padėti negalėjo dėl kojos traumos.

„Panathinaikos“: Mike'as Batiste'as 15, Nikos Chatzivrettas 12, Dimos Diamantidis 12, Sani Bečirovičius 11.

„Partizan“: Predragas Drobnjakas 17, Urošas Tripkovičius 14, Kosto Perovičius 8.