Trys lietuviai sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, o jų „American Eagles“ ekipa šventė penktą pergalę NCAA čempionate. Lietuvių vedamas klubas 75:50 sutriuškino „N.J.I.T. Highlanders“.

Daugiausia taškų nugalėtojams pelnė Arvydas Eitutavičius, per 32 minutes įmetęs 20 taškų (2/3 dvit., 4/8 trit., 4/4 baudų). Jis taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei dukart suklydo.

Jo komandos draugas Linas Lekavičius per 20 minučių surinko 16 taškų (5/7 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart prasižengė ir dukart suklydo.

Rezultatyvus buvo ir Paulius Joneliūnas. „Centras“ per 24 minutes pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 4/5 baudų), atkovojo 5 kamuolius, blokavo metimą, po kartą suklydo ir prasižengė.

Naudingas Žygio Šeštoko žaidimas padėjo „Hofstra Pride“ ekipai 84:80 įveikti „Siena Saints“ krepšininkus. Lietuvis per 24 minutes pelnė 14 taškų (1/1 dvit., 4/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė.

Kiti du Hofstros komandos lietuviai nebuvo rezultatyvūs. Arminas Urbutis per 14 minučių pelnė 2 taškus (0/1 dvit., 2/2 baudų) ir atkovojo 5 kamuolius, o Mantas Leonavičius per vieną žaidimo minutę nespėjo pasižymėti.

Rezultatyvus Valdo Vasyliaus žaidimas nepadėjo jo ekipai išvengti antro pralaimėjimo sezone. Lietuvio „Old Dominion Monarchs“ 71:84 turėjo pripažinti „Marist Red Foxes“ pranašumą. Vasylius buvo rezultatyviausias savo ekipoje, per 26 minutes pelnęs 15 taškų (3/6 dvit., 1/2 trit., 6/8 baudų). Jis taip pat atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

Aštuntą pergalę iš tiek pat galimų šventė „Clemson Tigers“ ekipa, 90:68 sutriuškindama „Minnesota Golden Gophers“. Nugalėtojų gretose Karolis Petrukonis per 3 minutes nepasižymėjo.

Ketvirtą nesėkmę per 8 mačus patyrė „Oakland Grizzlies“, 61:68 nusileidę „Cincinnati Bearcats“. Pralaimėjusiems Vova Severovas per 31 minutę pelnė 5 taškus (2/5 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, triskart prasižengė ir dukart suklydo.

Pirmą pralaimėjimą po keturių pergalių patyrė „Virginia Cavaliers“ su Laurynu Mikalausku, 59:61 turėję pripažinti „Purdue Boilermakers“ pranašumą. Mikalauskas per 4 minutes nepasižymėjo.