Skirtinomis nuotaikomis rungtynes FIBA Europos taurėje trečiadienį baigė du klubai, kuriuose rungtyniauja lietuviai. Dainiaus Adomaičio komanda patyrė triuškinantį pralaimėjimą o Žydrūno Urbono klubas šventė triuškinančią pergalę.

D grupėje, kurioje rungtyniauja ir „Šiauliai“, Gravlino-Diunkerko „Maritime“ išvykoje 62:90 (5:26, 23:21, 13:19, 21:24) nusileido Rišon Le Ciono „Maccabi“ komandai.

„Maritime“ komandai Adomaitis per 34 minutes pelnė 8 taškus (1/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 3/4 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius suklydo.

„Maccabi“ po šios pergalės pavijo „Maritime“ ir abu klubai, laimėję po 2 susitikimus per 4 rungtynes, dalijasi antrąja vieta. Pirmi žengia Žeronos „Akasvayu“ krepšininkai, laimėję visas trejas dvikovas, o paskutinėje vietoje yra „Šiauliai“ pralaimėję visus tris žaistus susitikimus.

Triuškinančią pergalę H grupėje iškovojo Limasolio AEL krepšininkai. Jie namie 84:58 (19:21, 11:12, 23:14, 31:11) nepasigailėjo Vilerbano „Asvel“ komandos.

Nugalėtojams Urbonas per 28 minutes pelnė 10 taškų (2/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 6/7 baudų) ir atkovojo 4 kamuolius. Lietuvis taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir 4 sykius prasižengė.

Per ketverias rungtynes tris pergales šventusi AEL kartu su Bolonijos „Virtus Europonteggi“ dalijasi pirma vieta grupėje. „Asvel“ laimėjo dukart ir žengia trečias.