Naudingiausiu ULEB taurės penktosios savaitės žaidėju tapo Belgrado „Crvena Zvezda“ aukštaūgis Milanas Gurovičius. Jis surinko 36 naudingumo balus ir įtikinamai aplenkė artimiausius varžovus.

Gurovičiaus vedama Belgrado ekipa 90:82 įveikė Bošo „EiffelTowers“ ir išliko vienintele nepralaimėjusia ULEB taurės komanda. „Crvena Zvezda“ lyderis šiose rungtynėse pelnė 34 taškus (8/12 dvit., 2/6 trit., 12/12 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir dukart prasižengė.

Antras savaitės naudingiausių žaidėjų sąraše liko Las Palmo „Gran Canaria“ atsarginis Sitapha Savane‘as. Per 20 su puse minutės jis pelnė 16 taškų (6/6 dvit., 4/4 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir surinko 30 naudingumo balų.

Trečią vietą užėmė Belgrado FMP puolėjas Zoranas Erzegas. Geriausias sezono rungtynes sužaidęs serbas per 31 minutę pelnė 24 taškus (6/7 dvit., 2/5 trit., 6/8 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius bei surinko 29 naudingumo balus.