Ketvirtame pagal pajėgumą Europos klubiniame turnyre – FIBA „Iššūkio taurėje“ ketvirtadienį rungtyniavo visi trys klubai su lietuviais. Į aikštę išbėgo penki krepšininkai iš Lietuvos.

C grupėje pirmąją nesėkmę patyrė Ukrainos ekipa Čerkasų „Mavry“. Du lietuvius savo gretose turintis klubas išvykoje triuškinančiai nusileido Algirdo Brazio treniruojamai Tartu „Rock“ ekipai – 74:99 (21:20, 9:18, 22:31, 22:30).

Nugalėtojams Povilas Butkevičius per 10 minučių pelnė 4 taškus (2/2 dvitaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Čerkasų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Arnas Kazlauskas. Jis per 21 minutę surinko 14 taškų (3/3 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų), po krepšiais sugriebė kamuolį, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Rolandas Jarutis per 22 minutes įmetė 9 taškus (0/5 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 3/4 baudų). Įžaidėjas atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Po ketverių rungtynių tris pergales turinti Čerkasų komanda lieka C grupės lydere. Tartu krepšininkai, laimėję dvi dvikovas, žengia antri.

Pirmąją nesėkmę D grupėje patyrė kitas klubas su lietuviais. Dnepropetrovsko „Dnepr“ išvykoje po atkaklios kovos 77:78 (23:36, 22:16, 19:18, 13:8) nusileido Norčiopingo „Dolphins“ krepšininkams.

Ukrainos klubo negelbėjo sėkmingas Donato Zavacko pasirodymas. Puolėjas per 33 minutes pelnė 25 taškus (6/9 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 10/11 baudų) ir atkovojo 12 atšokusių kamuolių. Lietuvis taip pat atliko rezultatyvų perdavimą bei kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Kitas lietuvis Tautvydas Lydeka per 24 minutes įmetė 8 taškus (3/7 dvitaškių, 2/4 baudų). Jis taip pat sugriebė 6 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Per ketverias rungtynes triskart laimėjusi Dnepropetrovsko ekipa kartu su Novi Jičino „Mlekarna Kunin“ dalijasi pirmąja vieta D grupėje.