Pirėjo „Olympiakos“ ekipa išlieka Eurolygos A grupės viršūnėje, ketvirtadienį Grakijoje 86:73 (21:16, 24:16, 20:25, 21:16) įveikusi Maskvos „Dinamo“ krepšininkus Graikijoje ir iškovojusi penktą pergalę iš šešių galimų.

Jau keturioliktąją susitikimo minutę „Olympiakos“ pakilo į spurtą (14:2), po kurio jų pranašumas perkopė dviženklį skaičių – 40:28. Nors vėliau graikai buvo atitolę net per 15 taškų (54:39), tačiau dar iki didžiosios pertraukos maskviečiai savo atsilikimą ištirpdė iki 5 taškų (51:56).

34-ąją susitikimo minutę komandas teskyrė 3 taškai – 67:64 šeimininkų naudai, tačiau tuomet „Olympiakos“ pelnė 7 taškus be atsako ir susigrąžino saugią persvarą (74:64).

„Dinamo“ labai netaikliai metė tolimus metimus. Iš 22 metimų tikslą pasiekė vos 6. Tuo tarpu „Olympiakos“ mesti tritaškiai tinklelį skrodė kur kas dažniau – iš 21 metimo 10 buvo taiklūs.

„Olympiakos“: Henry Domercantas 23, Andrija Žižičius 22 (7/8 dvitaškių, 1/1 tritaškio), Jamesas Pennas 14, Alexas Ackeris 7.

„Dinamo“: Antonis Fotsis 16, Bojanas Popovičius 14, Travisas Hansenas 13, Obinna Ekezie 7.