Pratęsimo prireikė išsiaiškinti, kuri komanda liks ULEB Eurolygos C grupės dugne. Po pridėtinio laiko Stambulo „Fenerbache Ulker“ išvykoje 83:78 (16:13, 16:24, 14:12, 21:18, 16:11) nugalėjo Neapolio „Eldo Basket“.

Italijos klubas kartu su Kauno „Žalgiriu“ žengia grupės dugne. Abu klubai per 6 rungtynes laimėjo tik po kartą, tuo tarpu Turkijos ekipai tai buvo antroji pergalė šį sezoną Eurolygoje.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje turkai galėjo dukart išplėšti pergalę, tačiau nei Damiro Mrsičiaus, nei Ibrahimo Kutluay tolimi metimai tikslo nepasiekė.

Per papildomą laiką „Eldo Basket“ pirmavo 72:70, tačiau Mrsičius įmetė iš toli, Oguzas Savasas pelnė dvitaškį, o po latvio Kasparo Kambalos taiklaus tritaškio Stambulo krepšininkai išsiveržė į priekį 78:72. Per likusį laiką pavyti turkų Neapolio krepšininkai nesugebėjo.

„Noriu atsiprašyti savo ekipos gerbėjų dėl pralaimėjimo. Mums gėda, nes ketvirtojo kėlinio pabaigoje dukart turėjome galimybę išplėšti pergalę, tačiau ja nepasinaudojome.

Per pratęsimą nebebuvome tokie geri, kad galėtume pakovoti dėl pergalės. Dabar mūsų ekipa išgyvena sunkų laiką, todėl turime pasikalbėti ir rasti išeitį", – po penktosios nesėkmės per šeštąsias rungtynes sakė „Eldo Basket" vyriausiasis treneris Pieras Luigi Bucchi.

„Fenerbahce Ulker" ekipos strategas Aydinas Orsas tikino, kad ši pergalė jo ekipai yra itin svarbi, kovojant dėl vietos TOP-16 varžybose: „Net 4 iš 6 Eurolygos rungtynių žaidėme išvykose, todėl dvi pergalės yra sėkmingas rezultatas. Antrajame rate daug dažniau rungtyniausime namie, todėl turėsime pranašumą, kovojant dėl vietos TOP-16".

„Eldo Basket“: Richardas Rocca 17 taškų, Domenico Morena 11, Matteo Malaventura ir Valerio Spinelli po 9.

„Fenerbache Ulker“: Kasparas Kambala 29 (14/14 baudų metimų), Ibrahimas Kutluay 21, Damiras Mrsičius 12, Mirsadas Turkcanas 11 (21 atk. kam.).