Dvyliktą kartą per karjerą Kobe Bryantas pelnė daugiau nei 50 taškų, o jo vedama Los Andželo „Lakers“ (11-5) komanda sutriuškino NBA lyderius. Praėjusią naktį namie „Lakers“ 132:102 (29:27, 24:14, 42:32, 37:29) įveikė daugiausiai pergalių NBA lygoje tebeturinčią Jutos „Jazz“ (13-5) ekipą.

Bryantas pelnė 52 taškus ir daugiausiai prisidėjo prie šios pergalės. Vien per trečiąjį kėlinį „Lakers“ žvaigždė pataikė visus devynis metimus ir pelnė 30 taškų. Visus 52 taškus Bryantas surinko per tris rungtynių ketvirčius.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Lakers“ pirmavo 55:48, tačiau tuomet Bryantas vieną ataką po kitos baigė taikliais metimais į „Jazz“ krepšį ir skirtumas ėmė nenumaldomai didėti. Ketvirčio pabaigoje Lamaras Odomas dvitaškiu įtvirtino 22 taškų pranašumą – 95:73, o per likusį laiką skirtumas tik augo.

Per trečiąjį kėlinį Bryantas ne tik įmetė visus 9 metimus iš žaidimo, bet taip pat realizavo visus 10 baudų metimų. 30 taškų per kėlinį pelniusi žvaigždė pakartojo savo paties pasiekimą, tačiau visų laikų NBA rekordo nepasiekė. Pernai per dvikovą surinkęs 81 tašką Bryantas per vieną kėlinį taip pat įmetė 30 taškų, tačiau 1978 metais George'as Gervinas per ketvirtį pelnė 33 taškus.

Bryanto pastangų ketvirtajame kėlinyje neprireikė. „Lakers“ lyderis prametė vienintelį metimą ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, o komandos draugai pasistengė, kad Los Andželo krepšininkai įtvirtintų triuškinančią pergalę.

„Lakers“: Kobe Bryantas 52 taškai (34 minutės, 17/23 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 12/15 baudų metimų), Maurice'as Evansas 17, Lamaras Odomas 14 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Luke'as Waltonas 10.

„Jazz“: Carlosas Boozeris 26, Deronas Williamsas (9 rez. perd.) ir Paulas Millsapas po 13, Andrejus Kirilenka 12, Mehmetas Okuras 11.

KOBE LYDERIU LYDERIS
2007-01-14
Pats geriausiais pasaulio zaidejas
2006-12-07
+1
KOBE JEGA! LAKERS JEGA! KOBE JEGA! KOBE JEGA! KOBE JEGA! KOBE JEGA! LAKERS JEGA!
2006-12-02
shaunuolis kobe
2006-12-02
Palyginant su praeitu sezonu jis zaidzia isvis nesavanaudishkai.. ir be to Kobe nori pergaliu ... o kai niekas negali paimti inciacivos i savo rankas ... lieka tik vienas zaidejas - Kobe kuris nieko nebijo aiksteje...ir su tokiu pataikimu...
2006-12-01
+2
Nesuprantu zmoniu, teigianciu, kad Kobe savanaudis. Jis yra 25 lygoj pagal assistus, ir 2 Lakers komandoje, nusileisdama 0,1 assisto per rungtynes Lamarui. Pagal atliktus metimus jis yra 12 lygoje. Taip kad NBA yra dar daug didesniu savanaudziu.
2006-12-01
Atsiprasau Lakers'u ir Kobes gerbeju,bet man tikrai jis labai didelio savanaudzio ivaizdi palieka...
2006-12-01
-1
vanexell eik tu ble na... jis nesavanaudis, pernai kai jis imete 81 tsk, jis visada atidodavo kamuoli kitiem bet jam iskart atduoda atgal, nu tj ka jam daryti jeigu kiti bijo mesti
2006-12-01
+1
grybas jis, savanaudis
2006-12-01
-1
Va cia tai pasirodymas. Tikro lyderio. Kobe pastate i vieta Jazzus. Pataikymas nerealus, 74% taip ir toliau KOBE