Antrą trigubą dublį per karjerą Eurolygoje atlikęs Tel Avivo „Maccabi“ vidurio puolėjas Nikola Vujčičius tapo naudingiausiu šeštosios Eurolygos savaitės žaidėju. Naudingas kroato žaidimas padėjo žydams iškovoti triuškinamą pergalę prieš „Union Olimpija“ klubą (110:87).

Vujčičius per 26 minutes surinko 27 taškus (8/13 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 8/8 baudų), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, tiek pat kartų tiksliai asistavo komandos draugams, išprovokavo 4 varžovų pražangas, perėmė 1 kamuolį ir vos kartą suklydo. Vujčičiaus žaidimas įvertintas 46 naudingumo balais.

[image=6728 left Vujčičius atliko antrą trigubą dublį per karjerą Eurolygoje]Antrąją vietą naudingiausiųjų sąraše užėmė prieš Kauno „Žalgirį“ žaidęs Jeremiahas Massey. Jis viso aikštelėje praleido kiek daugiau nei 38 minutes ir prie „Aris“ pergalės prisidėjo 21 tašku (5/9 dvitaškių, 11/12 baudų), 13 atkovotų kamuolių, 7 išprovokuotomis pražangomis, 2 perimtais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais bei 2 blokuotais metimais. Jo naudingumo balas - 38.

Trečią vietą užėmė Mirsadas Turkčanas, surinkęs 35 naudingumo balus. Jis pelnė 11 taškų (1/2 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 6/7 baudų), tačiau atkovojo net 21 atšokusį kamuolį, pasiekdamas šio sezono rekordą. Krepšininkas taip pat perėmė 4 kamuolius, išprovokavo 6 varžovų pražangas.

Beje, būtent Turkčanui priklauso absoliutus Eurolygos atkovotų kamuolių per rungtynes rekordas – 2002 metais, dar atstovaudamas Maskvos CSKA klubui, krepšininkas buvo sugriebęs 23 kamuolius.

Ketvirtą vietą naudingiausiųjų savaitės žaidėjų tarpe užėmė Pirėjo „Olympiakos“ puolėjas Andrija Žižičius. Krepšininkas per 38 minutes surinko 22 taškus (7/8 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 5/6 baudų), atkovojo 5 atšokusius kamuolius bei išprovokavo 9 varovų pražangas. Jo naudingumo balas - 32.

Penktą-šeštą vietas pagal naudingumą pasidalijo du žaidėjai, surinkę po 28 balus. „Fenerbahce Ulker“ krepšininkas Kasparas Kambala per 30 žaidimo minučių surinko 29 taškus (6/14 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 14/14 baudų), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, 8 kartus privertė varžovus prasižengti, tačiau suklydo 4 kartus ir surinko

Trevizo „Benetton“ gynėjas Marco Mordente įmetė 21 tašką (3/3 dvitaškių, 5/5 tritaškių), atkovojo 5 atšokusius kamuolius bei išprovokavo 4 varovų pražangas.

Kazkaip gaunas kad tos komandos kuri losia pries zalgiri naudingiausiu zaideju trejetuke pastoviai bus. Maladec zalgiris!