Naujajam Marijampolės „Sūduvos" ekipos treneriui Raimundui Kairiui savo debiuto Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse pergale paženklinti nepavyko. Kairio vadovaujami marijampoliečiai išvykoje po atkaklios kovos 62:65 (15:23, 9:18, 20:12, 18:12) turėjo pripažinti „Panevėžio" ekipos pranašumą.

Aikštės šeimininkai žaidimo sąlygas diktavo nuo pirmųjų rungtynių minučių. Po Gintauto Vileitos baudų, Šarūno Vėliaus tritaškio ir Tomo Gaidamavičiaus metimo iš po krepšio „Panevėžys" atitrūko 7:0.

Kėlinio pabaigoje panevėžiečiams buvo pavykę įgyti 10 taškų pranašumą (23:13), o prieš pat didžiąją pertrauką aikštės šeimininkų pranašumas po Pauliaus Staškūno dvitaškio ūgtelėjo iki 17 taškų (41:24).

Po didžiosios pertraukos „Panevėžio" krepšininkų persvara buvo pasiekusi 19 taškų ribą (46:27), tačiau pustrečios minutės atkarpą 10:0 laimėjusi „Sūduvos" ekipa atkūrė intrigą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 7 minutes Darius Čiūta pelnė du taškus iš po krepšio, „Panevėžio" persvara ištirpo iki 3 taškų (53:50) ir ekipos rungtyniavo taškas į tašką.

Likus žaisti 14 sekundžių panevėžietis Marius Pociukonis dviem baudų metimais padidino savo ekipos persvarą iki 3 (64:61) taškų, o Marijampolės ekipos puolėjas Vilius Gabšys atsakė tik viena taiklia bauda (64:62).

„Panevėžio" ekipos pergalę, likus žaisti 4 sekundes, viena taiklia bauda įtvirtino Paulius Počiuipa, o kamuolį atkovojęs „Sūduvos" gynėjas Aurimas Birgelis jį čia pat prarado.

Tai buvo jau šeštasis „Sūduvos" pralaimėjimas LKL pirmenybėse. Tuo tarpu „Panevėžio" krepšininkai iškovojo penktąją pergalę per septynerias rungtynes.

„Panevėžiui": Tomas Gaidamavičius 14, Paulius Staškūnas 12 (7 atk. kam.), Paulius Počiuipa 10 (9 atk. kam.), Gintautas Vileita 10 (7 atk. kam.).

„Sūduvai": Marius Janišius 16 (10 atk. kam.), Darius Čiūta 13 (6 rez. perd.), Aivaras Pangonis 9.