Nesulaikomai lemiamomis minutėmis rungtyniavęs Saulius Kulvietis išplėšė „Juventus“ pergalę
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Lemiamas rungtynių minutes neįtikėtinai sužaidęs Saulius Kulvietis padėjo Utenos „Juventus“ (9-13) komandai išplėšti neįtikėtiną pergalę 70:67 (20:13, 18:20, 14:17, 18:17) Lietuvos krepšinio lygos mače su „Šiaulių“ (10-11) klubu.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti vos daugiau nei 2 minutes „Šiaulių“ ekipa dar džiaugėsi 6 taškų pranašumu (65:59), tačiau tuomet savo žodį tarė praėjusį penktadienį 23-ąjį gimtadienį atšventęs Kulvietis.

Utenos klubo puolėjas per mažiau nei pusantros minutės pelnė 8 taškus ir išlygino rezultatą (67:67). Šiaulių komandą lemiamomis minutėmis palaidojo klaidos. Iš pradžių Travisas Leslie suklydo perduodamas kamuolį ir nuo lengvų Averono Matthewso taškų gelbėjosi prasižengdami.

„Juventus“ amerikietis pataikė tik vieną baudą, o aikštės šeimininkus nuo „Šiaulių“ ekipos taškų gelbėjo Kulvietis. Likus žaisti mažiau nei pusę minutės jis blokavo Dereko Needhamo metimą, o žaibiškai į kitą aikštės pusę nuskuodęs Matthewsas dėjimu padidino „Juventus“ pranašumą iki trijų (70:67).

Minutės pertraukėlės paparašęs Gediminas Petrauskas dar bandė savo komandai nubraižyti išsigelbėjimo planą, tačiau keturių komandinių pražangų limito neišnaudoję uteniškiai sugriovė „Šiaulių“ ekipos bandymus surengti atakas ir šventė dramatišką pergalę.

„Juventus“: Saulius Kulvietis 19, Keyronas Sheardas 16, Averonas Matthewsas 16.

„Šiauliai“: Travisas Leslie 21 (8 atk. kam.), Derekas Needhamas 15, Darius Pakamanis 10, Vytautas Šulskis 9.