Carmelo Anthony dar kartą pelnė daugiau nei 30 taškų ir jo Denverio „Nuggets“ (9-5) neturėjo vargo su Minesotos „Timberwolves“ (6-9), įveikdami pastaruosius 106:92.

Anthony pelnė 35 taškus ir tai buvo jau vienuoliktas kartas per paskutines 12 rungtynių, kai jis įmetė bent 30 taškų.

„Tai vienas geriausių puolančių žaidėjų, kuriuos tik esu kada nors treniravęs. Daugelyje situacijų žaidimas jam atrodo toks lengvas“, – po rungtynių savo auklėtiniui komplimentų negailėjo „Nuggets“ treneris George‘as Karlas.

Denverio klubas atitrūko jau antrame kėlinyje, kai įgijo dviženklę persvarą (43:31). Vėliau jie nė karto neleido suabejoti savo pranašumu.

„Nuggets“ ekipos antrametis Linas Kleiza rungtyniavo vos 2 minutes ir pasižymėjo tik tuo, kad atliko rezultatyvų perdavimą.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 35 taškai, Andre Milleris 17 (9 rez. perd.), J.R.Smithas 15, Eduardo Najera 14 (11 atk. kam.), Marcusas Camby 10.

„Timberwolves“: Kevinas Garnettas ir Ricky Davisas po 21, Mike’as Jamesas 17.

King_James asile tu kuo jis savanaudis oasakyk? kad daro po 5 asistus tai savanaudis o jordanas po 6 darydavo tia geriausias visu laiku krepsininkas kurva isisgimelis