Aštuntąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo Ramūno Butauto treniruojama Rygos „ASK/Riga“ ekipa. Ji savo aikštelėje 68:61 (23:12, 23:20, 11:17, 11:12) nugalėjo Latvijos čempionus Ventspilio „Ventspils“ krepšininkus.

Aikštės šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios diktavo savo žaidimo sąlygas, o trečiojo kėlinio viduryje „ASK/Riga“ krepšininkų pranašumas siekė jau 18 taškų (52:34) ir tik pačioje paskutiniojo ketvirčio pabaigoje svečiai jį sumažino iki 7 taškų.

Nugalėtojams Steponas Babrauskas per 25 minutes pelnė 15 taškų (1/2 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 7/16 baudų), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„ASK/Riga“: Sandis Valteris 16 taškų, Steponas Babrauskas 15, Raitis Grafas 14.
„Ventspils“: Uvis Helmanis 16 taškų, Pavelas Veselovas ir Justinas Love‘as po 6.

Baudas tai prasciau uzh Shaq'a mete,kita vertus - panashu,kad Ventspils kele sau uzhduoti-ishjungti Stepa, 16 baudu mete,o ish zhaidimo vos 4 metimai...