Skaudų pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė Marijampolės „Sūduva“. Trenerį pakeitęs Marijampolės klubas savo aikštelėje 79:80 (27:16, 18:17, 19:29, 15:19) nusileido Kauno „Atletui“, kuriam tai buvo pirmoji pergalė LKL pirmenybėse.

Pirmosios penkios trečiojo kėlinio minutės aikštės šeiminiams nieko blogo nežadėjo, kai abi baudas pataikęs Vilius Gabšys padidino savo komandos pranašumą iki 12 taškų (51:39), visgi kauniečiai nepalūžo ir kėlinį užbaigę spurtu 23:13 sumažino „Sūduvos“ atotrūkį iki 2 taškų (64:62).

Likus žaisti 1 minutę iki ketvirtojo kėlinio pabaigos 4 taškais priekyje dar buvo „Sūduva“ (79:75), tačiau dvitaškį pataikęs Valdas Dabkus sumažino skirtumą iki 2, o likus žaisti 29 sekundes tolimą metimą pataikęs Linas Juknevičius persvėrė rezultatą savo komandos naudai (80:79).

Aikštės šeimininkai dar turėjo galimybę išplėšti pergalę, visgi Gabšio ir Dariaus Čiūtos dvitaškiai skriejo pro šalį.

„Sūduva“: Vilius Gabšys 21 taškas, Marius Janišius 18, Darius Čiūta 14, Marius Valukonis 11.

„Atletas“: Singaras Tribė 21 taškas, Linas Juknevičius 16, Darius Lukminas 14, Danilas Soldatovas 11, Valdas Dabkus 9.