Netikėtai lengvą pergalę Rusijos Superlygoje A iškovojo „lietuviškasis“ Kazanės „Uniks“ klubas. Antano Sireikos auklėtiniai savo aikštelėje 101:83 (32:29, 25:16, 21:18, 23:20) sutriuškino čempionų titulą ginančius Maskvos CSKA krepšininkus.

Kazanės klubas jau antrojoje susitikimo dalyje įgijo dviženklį pranašumą (51:41), kurį tolimesnėje susitikimo dalyje tik didino.

Jau 23 žaidimo minutę po taiklaus Piotro Samoilenkos dvitaškio metimo „Uniks“ pranašumas pasiekė 15 taškų ribą, o 35 minutę rezultatas šoktelėjo iki 21 taško – 95:74.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Saulius Štombergas, pelnęs 23 taškus (6/7 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 8/8 baudų). Lietuvis per 33 minutes taip pat atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Kšištofas Lavrinovičius per 25 minutes pelnė 12 taškų (4/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 4/6 baudų), atkovojo 8 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Darjušas Lavrinovičius per 15 minučių surinko 9 taškus (2/2 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, tačiau 1 kartą suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Kazanės klubas, iškovojęs visas septynias pergales, pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, tuo tarpo CSKA krepšininkai, turintys septynias pergales ir vieną pralaimėjimą, turnyrinėje žengia antroje vietoje.

Atsiprasau, Admirole, bet tu kaip is dangaus nukrites - kaip paskutinius 2 metus Lietuvoj nebuves ir sportu nesidomejes... "paleido afigena treneri"... Net komentuoti negaliu.
O kas liecia debartines treniruotes "Unics'e" - tai jos susiveda i trumpa dialoga: "Trener, chto delat, kakuju kombinaciju...?" - "Igraite, rebiata, glavnoje igraite!"