"Mavericks" išsiveržė į priekį

Dirkas Nowitzki ir Dalaso "Mavericks" krepšininkai pirmą kartą Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje išsiveržė į priekį. Pirmadienį "Mavs" savo aikštėje 103:100 (24:22, 28:22, 24:24, 27:32) palaužė Hiustono "Rockets".

Serijoje iki keturių pergalių "Mavericks" pirmauja 3-2, nors po pirmųjų dviejų susitikimų namuose atsilikinėjo 0-2.

Likus 7 sekundėms "Rockets" puolėjas Tracy McGrady dėjimu į krepšį sumažino deficitą iki dviejų taškų – 100:102.

Kitas "Mavericks" žaidėjas Jasonas Terry vėl pataikė tik vieną metimą, tačiau to pergalei pakako. Atakai 3 sekundes turėję svečiai tuo nepasinaudojo.

Pražangomis stabdytas T.McGrady prametė abi baudas, tačiau "Rockets" sugriebė kamuolį puolime. Visgi T.McGrady tolimas metimas iš aikštės kampo tikslo nepasiekė.

"Mavericks": Dirkas Nowitzki 23 taškai (13 atk. kam.), Joshas Howardas (8 atk. kam.) ir Jerry Stackhouse'as po 17, Jasonas Terry 13 (7 rez. perd.), Michaelas Finley 12, Marquisas Danielsas 11.

"Rockets": Yao Mingas 30 (8 atk. kam.), Tracy McGrady 25 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Mike'as Jamesas 16.

"Mavericks" gali tapti trečiąja komanda lygos istorijoje, laimėjusia seriją po dviejų pirmųjų suklupimų namuose. Tai pavyko padaryti "Lakers" (1969 metais) ir "Rockets" (1994 m.) komandoms.

"Wizards" namuose "Buliams" nepasiduoda

"Wizards" žaidėjo Juano Dixono karjeros rezultatyvumo rekordas padėjo Vašingtono komandai išlyginti rezultatą. Ketvirtose Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse "Wizards" namie 106:99 (29:15, 32:22, 19:23, 26:39) nugalėjo Čikagos "Bulls".

Praėjusiose rungtynėse pirmąją pergalę atkrintamosiose varžybose nuo 1989 metų iškovojusi "Wizards" išlygino serijos rezultatą 2-2.

"Wizards" greitai šovė į priekį, rungtynes pradėjusi spurtu 17:3. Trečiojo kėlinio pradžioje pranašumą vis didinę "Burtininkai" susikrovė 28 taškų persvarą – 65:37.

Nors per paskutinįjį kėlinį "Bulls" pavyko sumažinti skirtumą, jiems laimėti sutrukdė taiklūs "Wizards" baudų metimai. Per paskutinę 61 sekundę šeimininkai pataikė visus 12 baudų metimų ir įtvirtino ekipos pergalę.

"Wizards": Juanas Dixonas 35 (31 minutė, 10/10 baudų metimų), Gilbertas Arenasas 23, Antawnas Jamisonas 18, Larry Hughesas 10.

"Bulls": Kirkas Hinrichas ir Jannero Pargo po 18, Tysonas Chandleris (13 atk. kam.) ir Adrianas Griffinas po 13.

Beje, po trečiųjų rungtynių NBA įspėjo keturis "Wizards" žaidėjus dėl per ilgų dėvimų šortų. Gilbertas Arensas, Larry Hughesas, Antawnas Jamisonas bei J.Dixonas per ketvirtąjį mačą vilkėjo trumpesnius šortus.

San Antonijaus "Spurs" serijoje pirmauja 3-1

San Antonijaus "Spurs" po pratęsimo nugalėjo Denverio "Nuggets" 126:115 (28:27, 29:24, 30:29, 20:17, 19:8).

"Spurs": Timas Duncanas 39 (14 atk. kam.), Tony Parkeris 29 (7 rez. perd.), Emanuelis Ginobili 24 (6 rez. perd).

"Nuggets": Earlas Boykinsas 32 (5 rez. perd.), Carmelo Anthony 28 (7 atk. kam., 5 rez. perd.).

2005-05-03 14:01
Parode gi Zalgiris su kokia seksualia apranga seniau kasiorai zaisdavo, tik juodukai ivede reperiska aprangos stiliu, kai sortai iki pat batu, o i maikute dar 3 zaidejai tilptu. ;)
2005-05-03 09:24
Jei nepradėsi drausti, tai kitą kartą su treningais išbėgs, o dar vėliau ir maikutėmis skirtingų spalvų.
2005-05-03 09:01
Kabinejasi del nesamoniu- per ilgi sortai, batu spalva ne ta, blemba tie hamburgeriai visiski ...
2005-05-03 08:31