Nedaug trūko, kad Klivlendo „Cavaliers“ pasiektų visų laikų klubo pataikymo procento bei pelnytų taškų antirekordus. Praėjusią naktį „Cavaliers“ išvykoje 63:81 (19:23, 10:20, 15:19, 19:19) nusileido Hiūstono „Rockers“ komandai.

Vienintelis LeBronas Jamesas pelnė dviženklį taškų skaičių, tačiau jis pataikė 7 metimus iš 22, o visa „Cavaliers“ ekipa realizavo 28 procentus metimų (22/78). Nedaug trūko, kad būtų pasiektas absoliutus komandos antirekordas – 1970 metais Klivlendo ekipa pataikė tik 23,8 procentus metimų.

Be to, „Cavaliers“ pelnė tik 4 taškais daugiau nei absoliutus komandos rezultatyvumo antirekordas. 1977 metais rungtynėse su San Antonijaus „Spurs“ Klivlendo komanda pelnė tik 59 taškus.

„Kai atakuoji krepšį 28 procentais, neturi galimybės laimėti“, – po rungtynių tvirtino „Cavaliers“ lyderis Jamesas.

Laimėti „Rockets“ sugebėjo be vieno lyderių Tracy McGrady pagalvos. Pirmojo kėlinio pabaigoje jo komandos draugas Dikembe Mutombo netyčia trenkė McGrady iš alkūnės. Į aikštę „Rockets“ žvaigždė negrįžo, tačiau kitų komandos rungtynių praleisti neturėtų.

„Cavaliers“ komandoje žaidžiantis Žydrūnas Ilgauskas taip pat rungtyniavo prastai. Per 31 minutę lietuvis pelnė 9 taškus (4/12 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei blokavo metimą, bet 4 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Rockets“: Yao Mingas 24 taškai (8/23 metimų), Lutheris Headas 13, Raferis Alstonas 10, Shane’as Battieras 9.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 21, Žydrūnas Ilgauskas 9, Donyellas Marshallas 8.

Kam vyrai komentuojat jei neturit ka pasakyt? Labai nustebino Cavs nerezultatyvumas, vis del to si komanda, be 90 tasku retai palieka aikste, Pagaliau ir kleizai dave daugiau palakstyt ;)