Dviejų komandų su lietuviais dvikova baigėsi namie žaidusios Denverio „Nuggets“ ekipos pergale. Praėjusią naktį NBA čempionate „Nuggets“ 121:101 (29:26, 36:29, 34:26, 22:20) nugalėjo Indianos „Pacers“ krepšininkus.

Carmelo Anthony pelnė 38 taškus ir pasiekė asmeninį šio sezono rezultatyvumo rekordą. „Anthony žaidžia vis geriau ir geriau, kai jį matau“, – po mačo tvirtino „Pacers“ treneris Rickas Carlisle‘as. Tuo tarpu Denverio komandos treneris George‘as Karlas buvo nustebęs, kad jo auklėtinis surinko 38 taškus. „Jis galėjo pelnyti 50”, – tvirtino Karlas.

Indianos komandai trūko Stepheno Jacksono rezultatyvumo. Gynėjas per 25 minutes nepelnė nė taško, o aikštę trečiajame kėlinyje paliko dėl patempto kojos raumens.

Prie „Nuggets“ pergalės prisidėjo ir lietuvis Linas Kleiza. Jis per 18 minučių surinko 9 taškus (3/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/4 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, bet kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Tuo tarpu „Pacers“ lietuvis Šarūnas Jasikevičius per 22 minutes įmetė 7 taškus (1/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 38 taškai, J.R.Smithas 19, Earlas Boykinsas 15, Marcusas Camby 10 (15 atk. kam., 5 blk.).

„Pacers“: Jamaalas Tinsley 25 (8 rez. perd.), Jermaine’as O’Nealas 20 (16 atk. kam.), Alas Harringtonas 18, Marquisas Danielsas 10, Jeffas Fosteris 8 (18 atk. kam.).

del jaskos sutinku-galetu maziau klaidu daryt.bet teisingai pushas pastebi-neaisku kaip tas klaidas jam priskaiciuoja.dziaugiuosi uz kleiza.jis su kalnieciu rinktines ateitis(zinoma jeigu neispindes kaip garsieji lyderiai)
2006-12-03
+1
nu normaliai pavare Linas. kad ir taip toliau varytu.
2006-12-03
shmekla>> tu gal nebesvaik matei nors vienas paceriu varzybas taj pridusk tada, tie aukstaugiai grebliai daznai jaskos pasu 100 procentiniu nepagaun ir uzskaita jam klaida
2006-12-03
ka jus cia bandot apgaut kad saras ten gerai losia? 5 klaidos per 22 minutes ar cia geras izaidejo rezultatas? jei visi taip gerai zaistu tai per rungtynes koki 40 komandos klaidu butu,, man tai graudu kai jis ten net kamuolio varyt nesugeba
2006-12-03
Jasikevičius vis stabiliau, va 6 assistai jau neblogai atrodo. Kleiza irgi gavo savo progą ir ją išnaudojo.