Skirtingai Ispanijos krepšinio lygoje sekmadienį sužaidė du klubai, kuriuose žaidžia lietuviai. Mindaugo Timinsko ekipa šventė pergalę, o Virginijaus Praškevičiaus klubas patyrė nesėkmę.

Valensijos „Pamesa“ krepšininkai namie 71:68 (15:15, 11:15, 23:23, 22:15) nugalėjo lygos autsaiderę Menorkos „ViveMenorca“ ekipą.

Aikštėje 27 minutes praleidęs Timinskas prie pergalės prisidėjo 8 taškais (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio, 6/8 baudų). Jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą, perėmė kamuolį, bet 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Tuo tarpu Fuenlabrados „Alta Gestion“ suklupo išvykoje. Praškevičiaus ekipa 70:84 (17:18, 19:26, 22:22, 12:18) nusileido Mursijos „Polaris World“ komandai.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Praškevičius per 21 minutę surinko 12 taškų (3/4 dvitaškių, 2/6 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, bet 2 sykius suklydo ir kartą prasižengė.

Po 11 rungtynių „Pamesa“, laimėjusi 5 kartus, dalijasi 8-12 vietomis. 18 komandų turnyre „Alta Gestion“ dalijasi 6-7 pozicijomis, iškovojusi 6 pergales.