Sėkmingai Estijos krepšinio lygoje sekmadienį pasirodė tiek lietuviai, tiek jų klubai. Abi ekipos su legionieriais iš Lietuvos pasiekė pergales, o lietuviai pelnė dviženklius taškų skaičius.

Algirdo Brazio treniruojama Tartu „Rock“ ekipa namie 83:60 (24:15, 28;18, 22:17, 9:10) nepaliko vilčių kitai Tartu miesto komandai „Fausto“.

Svarų indėlį į pergalę įdėjo Povilas Butkevičius. Per 24 minutes puolėjas pelnė 12 taškų (6/11 dvitaškių) ir atkovojo 7 kamuolius bei blokavo 2 varžovų metimus.

Šarūno Skado naudingumas atvedė jo komandą į pergalę. Išvykoje Valgos „Welg“ 80:73 (20:17, 20:12, 15:18, 25:26) nugalėjo Talino „Pirita“ krepšininkus.

Vidurio puolėjas iš Lietuvos žaidė 36 minutes ir surinko 19 taškų (8/13 dvitaškių, 3/5 baudų) bei atkovojo net 19 atšokusių kamuolių.

„Rock“ per 12 rungtynių laimėjo 11 kartų ir žengia antra, nusileisdama tik 12 pergalių po 13 susitikimų turinčiai Talino „Kalev/Cramo“ komandai. Tuo tarpu „Welg“, per 16 rungtynių laimėjusi 6 kartus, užima 7-ąją vietą tarp 10 klubų.

Pagaliau Butkevičius neblogai sužaidė. Jau biški nervino Brazys, kai duodavo ateities žvaigždei pasireikšt porą minučių.