Pergales Italijos antrojoje lygoje sekmadienį šventė abu klubai, kuriuose rungtyniauja lietuviai. Abu krepšininkai iš Lietuvos pelnė dviženklius taškų skaičius.

Po permainingos kovos pergalę iškovojo Monferačio „Junior Casale“ klubas. Jis išvykoje 99:97 (24:25, 26:20, 26:20, 23:32) nugalėjo Pavijos „Edimes“ ekipą.

Mindaugas Katelynas prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu. Per 37 minutes puolėjas pelnė 11 taškų (3/7 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/6 baudų) bei atkovojo 10 atšokusių kamuolių. Katelynas taip pat blokavo metimą, perėmė kamuolį, tačiau 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Po pratęsimo pergalę šventė Pezaro „Scavolini Spar“ krepšininkai. Jie namie 111:96 (10:21, 29:26, 25:22, 24:19, 23:8) nugalėjo Riminio „Coopsette“ ekipą.

Mindaugas Žukauskas nugalėtojams per 37 minutes pelnė 14 taškų (3/6 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų) ir atkovojo 8 kamuolius. Jis taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Scavolini Spar“ krepšininkai po pergalės pavijo Riminio ekipą. Per 11 rungtynių abi komandos šventė po 8 pergales ir kartu su dar dviem klubais dalijasi 2-5 vietomis.

Tuo tarpu Katelyno komanda per 11 mačų laimėjo penkiskart ir dalijasi 8-10 pozicijomis tarp 16 klubų.

stabiliai minde atsigavo pezare.prisimine ne tik kaip gintis reikia bet kad galima dar ir y krepsy mest:)mldc