Kobe Bryantas pelnė 21 tašką, tačiau buvo priverstas baigti rungtynes anksčiau laiko dėl kojos traumos. Vis dėlto netgi be lyderio likusi Los Andželo „Lakers“ komanda namie 101:87 (33:19, 27:25, 23:21, 18:22) nugalėjo Indianos „Pacers“.

Trečiojo kėlinio pradžioje Bryantas atkovojo kamuolį puldamas, tačiau nesėkmingai atakavęs krepšį puolėjas nusileido ant Jeffo Fosterio kojos ir patempė čiurną.

Nors krepšininkas tuoj pat buvo palydėtas į persirengimo kambarį, po kelių minučių jis grįžo prie komandos atsarginių žaidėjų suolelio. Nors Bryantas į aikštę nebegrįžo, trauma neturėtų būti sunki – prie patemptos vietos krepšininkui netgi nebuvo dedamas ledas.

Bryanto vedama „Lakers“ nuo varžovų atitolo jau per pirmąsias minutes. Nuolat augęs skirtumas po trijų kėlinių siekė 18 taškų, o per likusį laiką Indianos komanda panaikinti deficito nesugebėjo.

„Pacers“ klubo negelbėjo netgi sėkmingas Šarūno Jasikevičiaus žaidimas. Per 29 minutes lietuvis Indianos ekipai pelnė 16 taškų (4/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 5/5 baudų) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Įžaidėjas taip pat atkovojo ir perėmė po kamuolį bei 3 sykius suklydo.

„Lakers“: Kobe Bryantas 21 taškas (22 minutės), Kwame'as Brownas 17, Lamaras Odomas 15 (13 atk. kam.), Luke'as Waltonas 10 (7 rez. perd.).

„Pacers“: Jermaine'as O'Nealas 18 (11 atk. kam.), Šarūnas Jasikevičius 16, Danny Grangeris 15, Maceo Bastonas 10.

Šįkart „Pacers“ komandai trūko starto penketo krepšininkų indėlio. Penki rungtynes pradėję žaidėjai pelnė tik 43 taškus, tuo tarpu „Lakers“ ekipos pagrindinis penketukas surinko 71 tašką. Kovą dėl kamuolių Los Andželo krepšininkai laimėjo 41 prieš 28.

saras maladiec...net ir Bastonas pelne 10 tasku...
2006-12-05
+1
man atrodo pagrindine problema pacers komandoj tai treneris, nes kiek teko matyt zaidejai kaip apsiruke, viskas jiem px, o tas sedi ir nieko netvarko. nu nzn gal cia as klaidingai mastau........
2006-12-05
edas02 o del ko mana , kad Kobe's nebus... trauma yra tikrai nesunki.
2006-12-05
sanuolis jaska,atsigaawo :) o db lakers'ams ne kas bus be kobio,,.
2006-12-05
+2
Saunuolis Kobe, tikiuosi trauma nesunki, Saras irgi gerai pasirode.
2006-12-05
Kazkaip siemetine komanda Pacers atrodo dauguma kad lostu del babkiu, nera kazkaip veiduose matyt kad noretu laimet, zaidzia kaip gaunas ir tiek..
2006-12-05
jasikeviciaus taskai dar banguoja bet, assistu vidurkis kyla.. ir klaidu vidurkis taip pat:)
2006-12-05
Jasikevčius jau kelintasw rungtynes sėkmingai sužaidžia, galėtų ir laikyti tokį vidurkį 12-15 taškų ir 5 assistai. Aišku jeigu bus daugiau, tai nieks nepyks :))