Tomas Pranciliauskas sužaidė geriausias rungtynes šį sezoną, o jo „Pepperdine Waves“ NCAA čempionate iškovojo antrą pergalę, 78:72 nugalėjusi „Colorado Buffaloes“. Lietuvis per 21 minutę pelnė 15 taškų (0/1 dvit., 5/11 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Naudingas Giedriaus Knyšo žaidimas nepadėjo jo „Charleston Southern Buccaneers“ įveikti „Mercer Bears“ – 59:78. Knyšas dvikovą pradėjo starto penkete ir per 34 minutes pelnė 12 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit., 1/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, blokavo metimą, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Sėkmingiausią sezoną per pastaruosius 17 metų tęsia „American Eagles“, savo aikštėje 60:49 nugalėję „Longwood Lancers“ ir iškovoję šeštą pergalę per aštuonerias rungtynes. Trys American universiteto lietuviai nebuvo rezultatyvūs.

Linas Lekavičius per 22 minutes pelnė 6 taškus (3/7 dvit), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir triskart prasižengė.

Paulius Joneliūnas per 19 minučių taip pat pelnė 6 taškus (3/4 dvit., 0/2 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, blokavo metimą ir dukart prasižengė.

Arvydas Eitutavičius per 16 minučių pelnė 2 taškus (1/4 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Aštuntą nesėkmę per 10 rungtynių patyrė „The Citadel Bulldogs“, 52:58 turėję pripažinti „Appalachian State Mountaineers“. Pralaimėtojų gretose Vytautas Valiulis pelnė 5 taškus (1/4 dvit., 1/2 trit., 0/2 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, po kartą suklydo ir prasižengė.