Kazanės „Uniks“ klubas iškovojo ketvirtąją pergalę ULEB taurėje, tik po pridėto rungtynių laiko įveikęs Heno Monso „Dexia“ krepšininkus 108:106 (27:25, 32:28, 19:22, 18:21, 12:10).

Antano Sireikos auklėtiniai pergalę išplėšti galėjo ir per pagrindinį rungtynių laiką, tačiau Mateeno Cleaveso metimas aidint sirenai tikslo nepasiekė.

42 susitikimo minutę penktąją pražangą gavo Saulius Štombergas ir „Uniks“ turėjo verstis be rezultatyviausio savo žaidėjo. „Eno Dexia“ po Štombergo pasitraukimo padidino savo pranašumą iki 4 taškų (103:99), tačiau Sergejus Čikalkinas ir Cleavesas inicijavo „Uniks“ spurtą 6:0, po kurio Kazanės krepšininkai susigrąžino persvarą (103:105). Už minutės Duško Savanovičiaus tolimas metimas įtvirtino „Uniks“ pranašumą (108:105).

Štombergas ir toliau demonstruoja fantastišką sportinę formą. Lietuvis per 37 minutes surinko 20 taškų (4/4 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 3/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas, perėmė vieną kamuolį, tačiau suklydo ir prasižengė po 5 kartus.

Kšištofas Lavrinovičius per 38 žaidimo minutes surinko 16 taškų (4/5 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 varžovų pražangas, perėmė vieną kamuolį, bet suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

Darjušas Lavrinovičius komandai padėti negalėjo dėl patirtos traumos.

„Uniks“: Mateenas Cleavesas 21, Saulius Štombergas 20, Jonas Stevensonas 17, Kšištofas Lavrinovičius 16.

„Eno Dexia“: Shawntas Rogersas 26, Kevinas Houstonas 23, George'as Evansas 22.