Sienos „Montepaschi“ iškovojo penktąją pergalę ULEB taurėje, Berlyno „Alba“ ekipą nugalėjusi 73:71 (19:21, 13:21, 21:18, 20:11). Po šio laimėjimo Italijos klubas išlieka C grupės viršūnėje.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje „Alba“ savo pranašumą buvo padidinę iki 7 taškų (60:53), tačiau paskutiniąją susitikimo atkarpą Rimantas Kaukėnas pradėjo taikliu tolimu metimu bei 2 taikliomis baudomis, tuo savo komandos deficitą sumažindamas iki 2 (58:60), o netrukus Lonny Baxteris dėjimu iš viršaus išlygino rezultatą (60:60).

Antroje kėlinio dalyje sekė dar vienas „Montepaschi“ spurtas, po kurio italų persvara išaugo iki 4 taškų (70:66). Vokiečiai dar buvo sumažinę savo deficitą iki minimumo (69:70), tačiau atimti pergalės iš „Montepaschi“ rankų jiems nebepavyko.

Kaukėnas per 27 žaidimo minutes surinko 13 taškų (3/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų), 3 kartus perėmė kamuolį, tiek pat kartų tiksliai asistavo komandos draugams, išprovokavo 4 varžovų pražangas, atkovojo 1 kamuolį, tačiau suklydo 5 kartus ir aikštelę anksčiau laiko paliko dėl pražangų limito.

„Montepaschi“: Josephas Forte 15, Rimantas Kaukėnas 13, Vladimeras Boisa 11.

„Alba“: Haywodas Owensas 19, Nenadas Canakas 17, Aniekanas Archibongas 12.

Demond'as Greene jo trauma ziauri, manau atsigaus netikiu kad baigs karjera
2006-12-06
šiose rungtynese žiauria trauma gavo Demond'as Greene. Sezonas bicui tikrai baigtas, gal net karjera. Tikiuosi klystu