Pirmą pralaimėjimą šį sezoną patyrė NCAA čempionate „Texas A&M Aggies“ ekipa, 52:64 turėjusi pripažinti „LSU Tigers“ pranašumą. Teksaso universiteto negelbėjo nė Antanas Kavaliauskas, pelnęs daugiau nei trečdalį komandos taškų.

Be keitimų žaidęs Kavaliauskas pelnė 18 taškų (8/11 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius (visus puolime), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Iki tol devintąjį reitingą turinti Teksaso komanda buvo laimėjusi visas 7 šio sezono rungtynes.

Geriausias rungtynes šį sezoną sužaidė Vova Severovas, o jo „Oakland Golden Grizzlies“ šventė šeštą pergalę, 66:54 įveikdama „Eastern Michigan Eagles“. Severovas per 32 minutes pelnė 26 taškus (8/10 dvit., 10/13 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo ir dukart prasižengė.

Penktą pergalę sezone šventė tris lietuvius turintis „Hofstra Pride“ universitetas, 73:57 nugalėjęs „Stony Brook Seawolves“.

Rezultatyviausiai iš lietuvių rungtyniavo Žygis Šeštokas, dvikovą pradėjęs starto penkete ir per 31 minutę pelnęs 16 taškų (1/1 dvit., 4/6 trit., 2/2 baudų). 196 cm ūgio gynėjas taip pat atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Arminas Urbutis per 7 minutes pelnė 2 taškus (2/2 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo ir dukart prasižengė. Mantas Leonavičius nerungtyniavo.

Dešimtą iš eilės pergalę šventė Karolio Petrukonio „Clemson Tigers“, 90:66 sutriuškinusi „Wofford Terries“. 211 cm ūgio lietuvis per 4 minutes pelnė 2 taškus (1/1dvit.), atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

Evaldo Baniulio „South Carolina Gamecocks“ 67:55 nugalėjo Tauro Skripkausko „Charleston Cougars“. Baniulis per 14 minučių pelnė 6 taškus (0/3 trit., 6/8 baudų), atkovojo 4 kamuolius, triskart suklydo ir kartą prasižengė.

Skripkauskas per 1 minutę nepasižymėjo.

Rungtynes šią naktį taip pat žaidė Tomas Jasiulionis ir Laimonas Kisielius, tačiau abu nepasižymėjo.