Andresas Nocioni atliko galingą dvigubą dublį
Nuotr. AFP – Scanpix
Jono Mačiulio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (4-5) komanda nerado priešnuodžių prieš Andresą Nocioni bei patyrė penktąją nesėkmę Eurolygos „Top 16“ etape. Argirio Pedoulakio treniruojama ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 61:68 (18:18, 9:10, 17:27, 17:13) turėjo pripažinti Vitorijos „Laboral Kutxa“ (2-7) klubo pranašumą.

Ispanijos komandos žaidėjai nutraukė septynių pralaimėjimų seriją „Top 16“ etape.

Andres  Nocioni
PTS 16 | REB 13 | AS 1 | ST 1 | BS 2
„Laboral Kutxa“ atitrūko po ilgosios pertraukos – Tiboras Pleissas ir Andresas Nocioni pelnė po penkis taškus paeiliui, o 15:3 spurtavęs Vitorijos klubas išsiveržė į priekį ir įgijo dviženklę persvarą (50:38).

Ketvirtajame kėlinyje po keturių Giuseppe Poeta taškų iš eilės „Laboral Kutxa“ turėjo triuškinamą – 15 taškų pranašumą (61:46), tačiau tada aikštės šeimininkai kilo į lemiamą šturmą – spurtu 15:4 atsakę „Panathinaikos“ žaidėjai panaikino dviženklį deficitą bei prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei sugrąžino intrigą (61:65).

Prie baudų metimų linijos stoję bei varžovų pražangas taškais pavertę Thomas Huertelis ir Andresas Nocioni beveik neklydo ir įtvirtino „Laboral Kutxa“ pergalę.

Rungtynes starto penkete pradėjęs Mačiulis aikštėje praleido 24 minutes, pasižymėjo 5 taškais (1/3 dvitaškių, 1/9 tritaškių), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Dimitris Diamantidis 15, Zachas Wrightas 12, Michaelas Bramosas 10, Jamesas Gistas 6.

„Laboral Kutxa“: Andresas Nocioni 16 (3/8 dvit., 13 atk. kam.), Tiboras Pleissas 12, Thomas Huertelis 9, Fabienas Causeuras 9, Fernando San Emeterio 8, Davidas Jelinekas 6.