Rolandas Alijevas buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (15-11). Rimanto Grigo auklėtiniai išvykoje 91:65 (19:14, 17:19, 32:13, 23:19) sutriuškino Kauno r. „LSU-Atleto“ (3-22) ekipos krepšininkus.

Trečio kėlinio viduryje „Pieno žvaigždės“ pirmavo 7 taškų persvara (47:40), tačiau net 21:6 spurtą surengę svečiai susikrovė 22 taškų persvarą (68:46).

„Pieno žvaigždės“ su 15 pergalių ir 11 pralaimėjimų užima penktą vietą, o „LSU-Atletas“ vos su 3 pergalėmis rikiuojasi paskutinis.

„LSU-Atletas“: Šarūnas Beniušis 14 (7 atk. kam.), Tomas Urbonas 11 (8 atk. kam.), Karolis Babkauskas 10 (5 rez. perd.), Taurantas Tamošiūnas 9.

„Pieno žvaigždės“: Egidijus Dimša 19, Marshawnas Powellas 18 (9 atk. kam.), Rolandas Alijevas 12, Dovydas Redikas 11, Ignusas Bankevicas 10.

Edas Nickus (Kauno r. „LSU–Atleto“ vyr.treneris): „Komanda nebuvo tinkamai pasirengusi psichologiškai, po dviejų kėlinių nustojome kovoti. Nesisekė komandos lyderiams. Nors pastaruoju metu gerai rungtyniavome su LKL grandais, tačiau neturime pakankamai pajėgių krepšininkų, kad galėtume išlaikyti rungtynių spartą. Pasvalio komanda puikiai sukomplektuota, beveik nėra silpnų grandžių, o mūsų kai kurie žaidėjams dar trūksta tokių rungtynių patirties“

Mantas Šernius (Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ trenerio asistentas): „Garliavoje žaisti nėra lengva, tai pajuto ne viena komanda. „LSU–Atletas“ yra nestandartinė ekipa, atidžiai rengiamės šioms rungtynėms. Per pirmuosius du kėlinius žaidėjai neįvykdė visų sumanymų, „neįdėjo širdies“. Kur kas geriau viskas vyko antroje susitikimo dalyje, gerai sužaidė ir legionierius Marshawnas Powellas.“