Šeštąją pergalę Eurolygoje iškovojo Maskvos CSKA klubas, Stambule vietos „Fenerbahce Ulker“ įveikęs 74:64 (15:17, 16:20, 20:10, 23:17).

Iki 26 rungtynių minutės iniciatyva priklausė „Fenerbahce Ulker“, tačiau tuomet Matjažas Smodišas dvitaškiu metimu persvėrė rezultatą (45:44) ir nuo to laiko CSKA buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje.

Prieš prasidedant paskutiniajai rungtynių atkarpai „Fenerbahce Ulker“ deficitas tesiekė 4 taškus (47:51), tačiau rusai kėlinį pradėjo 16:7 ir pastarųjų pranašumas tapo apčiuopiamas – 67:54.

Po šios pergalės CSKA išlieka C grupės viršūnėje. Tuo tarpu „Fenerbahce Ulker" patyrė penktąją nesėkmę per septynerias rungtynes ir turnyrinėje lentelėje smuktelėjo į šeštąją vietą.

CSKA: Matjažas Smodišas 21, Theodoros Papaloukas 15, Johnas Holdenas 8, Trajanas Langdonas 8.

„Fenerbahce Ulker“: Damiras Mrsičius 18, Eddie Basdenas 12, Kasparas Kambala 11, Mirsadas Turkcanas 10