Triuškinantį pralaimėjimą Moterų Eurolygoje patyrė Vilniaus TEO krepšininkės. Vilnietės trečiadienį (12.06) Rusijoje 46:77 (16:24, 7:13, 9:22, 14:22) nusileido Maskvos apskrities „Spartak“ komandai.

Pirmasis šių komandų susitikimas Vilniuje baigėsi taip pat rusių pergale 61:47. „Spartak“ netik abu kartus įveikė TEO, tačiau iškovojo pergales ir prieš visas kitas A grupės komandas ir laimėjusi šešerias rungtynes yra vienvaldė pogrupio lyderė.

Nuo pat pirmosios rungtynių minutės iniciatyva priklausė „Spartak“ krepšininkėms, kurios jau po pirmųjų dviejų kėlinių priekyje buvo 14 taškų skirtumu, o po ilgosios pertraukos tik dar labiau padidinusios savo atotrūkį iškovojo triuškinančią pergalę.

TEO krepšininkėms, tai buvo trečioji nesėkmė per šešias žaistas rungtynes.

TEO: Sandra Valužytė 18 taškų, Katie Douglas 12, Jurgita Štreimikytė 7.
"Spartak": Tina Thompson 19 taškų, Svetlana Abrosimova 15.

siemet tikrai silpnai teo atrodo. namie tai dar dar, bet isvykose nieko gero nepademonstruoja. matyt, prastai sikart komanda sukomplektuota. truksta baranauskaites, streimikyte akivaizdziai jau nebezaidzia kaip geriausiais laikais. reikia kazko imtis
2006-12-07
-1
galbut jos lovoje super?
2006-12-07
-2
Beviltiskai pralosta, o losia tikrai prastai, tik savam kaime pries slabakus telaimi. Dar sako super mergaites, kokios ten super - apgailetinos visai. Misios joms siais metais bus.
2006-12-06
+1
Ne tik, kad laimėti, bet ir į final 4 patekti. Šiemet komanda daug prasčiau atrodo nei pernai ar užpernai.