Eurolygos turnyro A grupėje toliau karaliauja Pirėjo „Olympiakos“ klubas, kuris trečiadienį po atkaklios kovos įveikė Kelno „Rheinenergie“ krepšininkus 88:81 (32:29, 19:18, 21:14, 16:20). Šešis mačus per septynerias rungtynes laimėjusi Graikijos komanda su Vitorijos „TAU Ceramica“ dalijasi lyderės vaidmeniu A grupėje.

„Olympiakos“ pranašumą įgijo po didžiosios rungtynių pertraukos. Graikai trečiąją susitikimo atkarpą pradėjo 6:0 ir jų pranašumas išaugo iki 10 taškų (57:47).

Trisdešimt septintąją susitikimo minutę „Rheinenergie“ savo deficitą dar buvo sumažinę iki 6 taškų (74:80), tačiau į tai „Olympiakos“ atsakė šešiais taškais be atsako ir palaidojo vokiečių viltis kovoti dėl pergalės.

Pagrindine „Rheinenergie“ problema buvo klaidos. Komanda per susitikimą viso suklydo 20 kartų. Tuo tarpu „Olympiakos“ klaidų skaičius mažesnis kone per pus – graikai prarado 13 kamuolių.

„Olympiakos“: Jamesas Pennas 22, Andrija Žižičius 16, Alexas Ackeris 16, Iannis Bourousis 16.

„Rheinenergie“: Marcinas Gortatas 17, Mladjenas Sljivančaninas 15, Rolandas Burrellas 13.

sconnie pennas kai uzsiautejo tj pasaka, viena jau ka sako 10 isprovuokotu, o kur dar 6 asistai ir pataikymo procentas liux, zodziu sivakar buvo jo vakaras...