Arvydas Eitutavičius sužaidė rezultatyviausias šio sezono rungtynes ir padėjo „American Eagles“ ekipai iškovoti septintą pergalių šių metų NCAA pirmenybėse. „Eagles“ 85:75 įveikė Horado universitetą.

29 minutes žaidęs Eitutavičius pelnė 23 taškus (4/5 dvit., 3/7 trit., 6/6 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir kartą prasižengė.

Jo komandos draugas Paulius Joneliūnas per 25 minutes surinko 13 taškų (5/9 dvit., 3/6 baudų), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 3 metimus, dukart suklydo ir kartą prasižengė.

Trečiasis komandos lietuvis, Linas Lekavičius, per 14 minučių pelnė 2 taškus (1/6 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir dukart prasižengė.

Toliau nesėkmingai sezonas klostosi Martynui Pociui. Jo „Duke Blue Devils“ 57:45 įveikė „Holy Cross Crusaders“ ir iškovojo aštuntą pergalę per devynerias rungtynes. Pocius per 9 minutes taškų nepelnė (0/2 dvit), atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir kartą prasižengė.

Šį sezoną per devynerias rungtynes Pocius vidutiniškai pelno po 2,2 taško.

Rezultatyvus Valdo Vasyliaus žaidimas nepadėjo „Old Dominion Monarchs“ ekipai išvengti trečiosios nesėkmė sezone, 55:72 nusileidžiant „Virginia Tech Hokies“. Vasylius per 23 minutes pelnė 17 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 4/7 baudų), atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą, prarado 4 kamuolius ir 5 kartus prasižengė.

Alexo Zminicko „Hartford Hawks“ patyrė ketvirtą pralaimėjimą, 55:56 pralaimėdama „Penn State Nittany Lions“. Zimnickas dvikovą pradėjo starto penkete ir per 27 minutes pelnė 6 taškus (3/7 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

Šeštą kartą sezone laimėjo Dominyko Kvedžio „Sam Houston State Bearkats“, 92:77 įveikęs „Loyola Mrymount Lions“. 208 cm ūgio kaunietis per 6 minutes pelnė 2 taškus (1/1 dvit), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Ketvirtą pergalę per aštuonis mačus šventė „Rice Owls“, 83:71 nugalėjusi „Lamar Cardinals“. Nugalėtojams Paulius Packevičius per 27 minutes pelnė 3 taškus (1/2 dvit., 1/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir triskart prasižengė.

Septintą kartą per 8 rungtynes laimėjo „Utah State Aggies“ ekipa, 60:57 palaužusi “Utah Utes”. Nugalėtojams Arvydas Vaitiekus per 3 minutes taškų nepelnė, pramesamas abu dvitaškius.

sutinku,kad yra tiesos .Bet visi,kas pazista Martyna zino,kad jis bet kokiom salygom zais; jei ne Duke, tai po jo. Po pirsto traumos jis irgi buvo nurasytas.Ir kas galejo patiketi, kad jis vel zais? Ir dar tokiam lygyje?As juo tikiu.
2006-12-07
logotip> tai kad butent sis sezonas turejo buti persilauzimas. siemet bene puse DUKE komandos sudaro pirmakursiai, kurie ir yra komandos lyderiai. o antrakursis pocius nezaidzia taip, kaip buvo laukta :(
2006-12-07
-1
kodel galvoja,kad Pociui taip jau blogai?Visiskai ne tas pat yra zaisti eilinej studentu komandelej ir DUKE.Pernai irgi per sezona zaide nedaug, o per europos cempionata rezultatai sake patys uz save.O kad par mazai gauna zaisti,tai sutinku.Nieko, jaunas yra,dar prisizais,kad tik kojos laikytu