Atlantos „Hawks“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje turėjo 15 taškų deficitą, tačiau nenuleido rankų ir šventė pergalę. Išvykoje Atlantos ekipa 98:96 (24:24, 20:24, 31:13, 21:37) nugalėjo Denverio „Nuggets“.

„Tai didžiulė pergalė komandai, kuri nepasiduoda ir kovoja nuo pradžios iki pabaigos“,  – po mačo savo auklėtiniais džiaugėsi „Hawks“ treneris Mike‘as Woodsonas.

„Įgijome persvarą ir pasidavėme“,  – dvikovą apibendrino „Nuggets“ strategas George‘as Karlas. Po Lino Kleizos dėjimo į krepšį likus žaisti 9 su puse minutės iki mačo pabaigos „Nuggets“ atitrūko 84:69.

Tačiau „Hawks“ perėmė iniciatyvą ir pavijo varžovus, o per finalines minutes kova vyko taškas į tašką. Likus žaisti 38 sekundėms Salimas Stoudemire‘as išlygino rezultatą 96:96.

Pergalę išplėšti galėjo Carmelo Anthony, tačiau jo metimas skriejo pro šalį, o pražanga sustabdytas NBA naujokas Sheldenas Williamsas pataikė abu baudos metimus. Dukart rezultatą išlyginti galėjusi Denverio ekipa to nepadarė – Andre Millerio bei Marcuso Camby metimai tikslo nepasiekė.

Denverio komandai Kleiza per 12 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, bet 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 24 taškai, J.R.Smithas 12, Marcusas Camby (15 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Yakhouba Diawara po 11, Andre Milleris (7 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Earlas Boykinsas po 10.

„Hawks“: Joe Johnsonas 27, Salimas Stoudamire’as 21, Tyronas Lue 16, Joshas Smithas 15 (11 atk. kam.).