LeBrono Jameso nesugebėjo sulaikyti Toronto „Raptors“ ekipa ir buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą. Praėjusią naktį namie Klivlendo „Cavaliers“ 95:91 (18:25, 26:22, 24:20, 27:24) nugalėjo „Raptors“ krepšininkus.

Jamesas pelnė 26 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o ketvirtajame kėlinyje darė viską, kad jo ekipa laimėtų. „Cavaliers“ atsiliekant 77:84 Jamesas atliko tris rezultatyvius perdavimus, iš kurių du – dviem tiksliems komandos draugų tritaškiams paeiliui, atkovojo kamuolį ir pelnė penkis taškus, o „Cavaliers“ laimėjo atkarpą 13:0.

Chrisas Boshas ir Fredas Jonesas pataikė du tritaškius ir „Raptors“ priartėjo iki minimumo, tačiau Jamesas atliko rezultatyvų perdavimą Donyellui Marshallui. Po snaiperio tritaškio „Cavaliers“ likus žaisti 17,9 sekundės, atitolo 93:89 ir šventė pergalę.

Nugalėtojams Žydrūnas Ilgauskas per 26 minutes pelnė 4 taškus (2/7 dvitaškių). Jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus, bet po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Beje, Ilgauskas po šių rungtynių pateko į „Cavaliers“ istoriją. Jis tapo daugiausiai kamuolių puldamas atkovojęs Klivlendo ekipos žaidėjas per klubo istoriją. Iš viso sugriebęs 1623 kamuolius puldamas, lietuvis pralenkė legendinį Johną Williamsą.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 26 taškai (10 rez. perd.), Donyellas Marshallas 19, Danielis Gibsonas 18, Erickas Snow 12, Damonas Jonesas 10.

„Raptors“: Anthony Parkeris ir Chrisas Boshas (12 atk. kam.) po 18, Andrea Bargnani ir Fredas Jonesas po 14.