Ketvirtąją pergalę Eurolygoje šventė šiemet elitiniame turnyre debiutuojanti Maskvos „Dinamo“. Ketvirtadienį namie Rusijos klubas 90:83 (27:18, 18:22, 24:21, 21:22) nugalėjo Stambulo „Efes Pilsen“ krepšininkus.

Nė vienai Eurolygos komandai šiemet nepavyko įveikti „Dinamo“ jų aikštėje. Rusijos ekipa namie laimėjo visas keturias žaistas rungtynes, tačiau per tris mačus nė karto nelaimėjo išvykose.

Lazaros Papadopoulos grįžo į aikštę po daugiau nei mėnesį trukusios reabilitacijos po traumos ir vedė „Dinamo“ pergalės link. Puolėjas pelnė 20 taškų per 25 minutes ir buvo pagrindinis Maskvos komandos pergalės kalvis.

Turkijos komanda nepirmavo nė karto. Trečiajame kėlinyje jie priartėjo prie varžovų iki 4 taškų (47:51), tačiau „Dinamo“ į tai atsakė atkarpa 11:5 ir sugrąžino dviženklį pranašumą – 62:52. Per likusį laiką priartėti iki pavojingos ribos „Efes Pilsen“ nesugebėjo.

„Dinamo“: Lazaros Papadopoulos 20 taškų (7 atk. kam.), Bojanas Popovičius 16, Travisas Hansenas 15, Edwardas Gillas 11.

„Efes Pilsen“: Ermalis Kuqo 18, Marcusas Haislipas ir Horace'as Jenkinsas po 17, Drew Nicholasas 15 (7 rez. perd.).