Papildomų 5 minučių prireikė Zagrebe, tačiau vietos „Cibona“ išlaikė daugiau jėgų ir 91:84 (21:19, 23:22, 12:20, 19:14, 16:9) įveikė Romos „Lottomatica“. Ketvirtas rungtynes ketvirtadienį laimėjusi Kroatijos komanda žengia tarp B grupės lyderių.

Ketvirtajame kėlinyje „Lottomatica“ buvo priekyje 67:58, tačiau Brindley Wrightas iniciavo „Cibona“ spurtą 15:2, po kurio kroatai gavo galimybę kovoti dėl pergalės. Pergalę Romos klubui atnešti galėjo Mire'as Chatmanas, tačiau rezultatui esant lygiam jo metimas paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę skriejo pro šalį.

Per papildomą laikę Zagrebo krepšininkai buvo kur kas pranašesni. Jie pelnė 6 taškus be atsako ir atitrūko 81:76. Nors Dejanas Bodiroga sumažino atsilikimą iki 2 taškų (82:84 likus 58,5 sekundės), Levouras Warrenas pataikė iš toli ir palaidojo italų galimybes laimėti.

„Cibona“: Levouras Warrenas 22 taškai (7 atk. kam.), Davoras Kusas 19, Brindley Wrightas 17 (13 atk. kam.), Barisa Krasičius 11.

„Lottomatica“: Dejanas Bodiroga 27, Alexas Righetti 18, Luca Garri (10 atk. kam.) ir Mire'as Chatmanas po 12.

„Cibona“, kuri visas keturias pergales iškovojo namie, antraja vieta B grupėje dalijasi kartu su Tel Avivo „Maccabi“ bei Badalonos „Joventut“ ekipojis.