Šeštąją nesėkmę per Eurolygos varžybas patyrė ir B grupės turnyrinės lentelės dugne išliko finansinės krizės kamuojama Liublianos „Union Olimpija" ekipa. Ji namie po atkaklios kovos 67:69 (24:17, 15:14, 11:21, 17:17) nusileido Badalonos „DKV Joventut" krepšininkams.

Rungtynės sėkmingiau pradėję svečiai iš Ispanijos po Rudy Fernandezo tritaškio pirmavo 7:2, tačiau 8 taškus iš eilės pelnęs Marko Miličius iniciavo Liublianos ekipos spurtą (16:10). Baigiantis pirmajam ketvirčiui aikštės šeimininkai savo pranašumą padidino iki 11 taškų (24:13).

Saugų pranašumą iki didžiosios pertraukos išlaikę „Union Olimpija" krepšininkai, vėliau ėmė buksuoti. Iki trečiojo ketvirčio pabaigos likus žaisti 8 minutes Badalonos ekipa priartėjo iki 3 (36:39) taškų, o kėlinio pabaigoje iš toli pataikęs Fernandezas persvėrė rezultatą (52:50).

Per pirmas 5 ketvirtojo kėlinio minutes taškų nesugebėję pelnyti slovėnai leido „DKV Joventut" krepšininkas įgyti 10 taškų pranašumą ir nulemti mačo baigtį. Nors baigiantis rungtynėms aikštės šeimininkai ir buvo paviję nutolusius ispanus, persverti rezultato jiems neužteko jėgų.

Liublianos ekipai per šias rungtynes negalėjo padėti traumą besigydantis Saulius Kuzminskas.

„Rungtynės buvo labai atkaklios ir jas laimėti galėjo bet kuri ekipa. Vis dėlto lemtingais momentais mes buvome labiau susikaupę ir į Badaloną grįžtame iškovoję svarbią pergalę", – tvirtino „DKV Joventut" strategas Aito Garcia Renesesas.

Jis pridūrė, kad pirmoje susitikimo dalyje jo auklėtiniai negalėjo sustabdyti „Union Olimpija" puolimo, tačiau po pertraukos aikštės šeimininkų snaiperiai buvo uždengti.

„Trečiajame kėlinyje mes žaidėme siaubingai, – po rungtynių tvirtino „Union Olimpija" ekipos vyriausiasis treneris Gasperas Okornas. – Esu patenkintas tik pirma mačo dalimi ir paskutinėmis jo minutėmis".

„Union Olimpija": Marko Miličius 24 (15 atk. kam.), Manucharas Markoišvilis 12, Domenas Lorbekas 7, Enderas Arslanas 7, Hasanas Rizvičius 7.

„DKV Joventut": Rudy Fernandezas 17, Robertas Archibaldas 9 (10 atk. kam.), Andrew Sullivanas 9.