Šeštąją pergalę Eurolygos varžybose iškovojo Barselonos „Winterthur" krepšininkai, namie po atkaklios kovos 86:83 (23:19, 26:21, 18:21, 19:22) palaužę Salonikų „Aris" komandą.

Barselonoje vykusias rungtynes stebėjo beveik 5 tūkstančiai žiūrovų, o tai buvo pirmas „Winterthur" ir „Aris" susitikimas po 15 metų pertraukos.

Aikštės šeimininkai pirmavo beveik visas rungtynes, tačiau „Aris" ekipa jiems nuolat lipo ant kulnų. Antrojo kėlinuko pabaigoje kelis kartus iš eilės sėkmingai katalonų atakas baigęs Mikalis Kakiouzis leido „Winterthur" įgyti 9 taškų pranašumą (49:40), o po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkų pranašumas buvo pasiekęs 10 taškų.

Svečiams iš Graikijos kelis kartus buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 2 taškų, tačiau persverti rezultato jie nesugebėjo – lemiamu metu iniciatyvos imdavęsis Juanas Carlosas Navarro atvedė katalonus į šeštąją pergalę.

Pralaimėjusiems 5 minutes rungtyniavęs Simonas Serapinas taškų nepelnė. Lietuvis spėjo atkovoti ir perimti po 1 kamuolį.

„Winterthur": Juanas Carlosas Navarro 26, Jaka Lakovičius 17, Mikalis Kakiouzis 13 (8 atk. kam.).

„Aris": Michaelis Wilkinsonas 25, Jeremiah Massey 25 (7 atk. kam.), Alexas Scalesas 15.